Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a földönkívüliek tényleg...

Ha a földönkívüliek tényleg léteznek, és jártak már a földön, miért bújnak el előlünk? Elképzelhető, hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények?

Figyelt kérdés
Ha a földönkívüliek tényleg léteznek,és jártak már a földön,miért bújnak el előlünk? miért nem látjuk ,minden nap az égen el suhanni őket, esetleg elképzelhető,hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények? lehetnek ennek nyomai? régészek találtak már olyan eszközöket,amiről ,nem tudták mik lehetnek?

#tudomány #UFO #ésszerű magyarázatok?
2012. ápr. 12. 22:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/176 A kérdező kommentje:
Egyik videó beszámolója :."mindenféle lényeket látott" pl állatok és egyéb lények. ki tudja, mi lehetett. :)
2012. máj. 10. 22:25
 62/176 anonim ***** válasza:
18%

kedves Kim. Az univerzum mindössze 6.000 éves. +- 1-2 év. a spektrumanalizáció, nem jó módszer. ha érdekel, küldök anyagokat. az univerzum korát, csillagok korát nem lehet műszerekkel mérni. jobb ha Istenre hagyatkozunk ebben a kérdésben.


a tudomány és a hit akkor fér meg 1más mellett, ha nem mondanak ellent egymásnak. ha ellentmondás van, az emberi tudomány (ti. okoskodás) téved. ami ellentmond Isten igéjének, az v téved, v szándékosan hazudik.


az igazság nem toleráns. nem tűri a hazugságot. ez nem

bigottság, hanem ragaszkodás az igazsághoz.

2012. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/176 anonim ***** válasza:

kérdező: azokat a lényeket a mennyben látta. angyalok lehettek.


nincs az anyagi világban az emberen kívül más értelmes lény. hacsak ideiglenesen vmely célból 1 szellemi lény (angyal) meg nem testesül. (küldetése van)


az ufó misztériumot bukott anygalok csinálják, őket az írás a hazugság szellemeinek, megtévesztés lelkeinek nevezi. nem véletlenül.

2012. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/176 anonim ***** válasza:

"Alaje üzenete": ő azt írta ,Jézus és ő is egy célért küzd,csak ő máshogy próbál segíteni.



"Viszont ha még mi magunk, vagy egy mennyből való angyal hirdetne is nektek evangéliumot azonkívül, amit mi hirdetünk, átkozott legyen!" Gal.1:8


az ige egyértelmű. bárki más mást mond mint Jézus, az félrevezetés lelke.


mi szükség van "más" segítőre? Jézus nem elég? Ő gyenge? Segítőre van szüksége a megváltásban? :) :)


Alaje, egyértelműen a sátán oldalán álló szellem lehet.

2012. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/176 anonim válasza:
100%

Ha a te ősöd nem járkált volna itt a neandervölgyi formájában 200-250 ezer évvel ezelőtt, akkor nem tudnál itt irogatni a számítógép előtt, mert nem is léteznél...

6000 év nem elég az evolúciós változásokra, jah hogy nincs is evolúció szerinted....:-/

Mivel a régi embereknek nem volt logikus magyarázatuk a természeti jelenségekre és a világ keletkezésére ezért fordultak a vallásokhoz és a mítoszokhoz, hihetetlen, hogy vki szó szerint érti a Bibliát a XXI. században.

Ez az idézet a Bibliából van:" Óriások éltek akkor a földön (és később is), amikor az Isten fiai az emberek lányaival összeházasodtak, és ezek gyermekeket szültek nekik; ezek a régi idők híres hősei." A Vízözönös részből.

A Biblia tele van mítikus lényekkel angyalokkal, óriásokkal, szóval azok létezhetnek csak az idegenek nem :/ Én megértem a vallásosságot, de mire jó ez a strucc-politika, ez nem a középkor, a "tanúk" jól átmoshatták az agyad, nah ezért kerülöm én őket...

Látom úgyse jutunk közös nevezőre, mivel a te világképed egészen más, mint az átlagemberé, talán a hasonló érdeklődésüek megértenek, de ez az ufo topik ;)

szóval ne csodálkozz, ha nekem ez az egész ilyen fura, azért köszönöm válaszaid, jó rádöbbeni, hogy mennyire különböző emberek vannak! Szép estét, Kym

2012. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/176 anonim ***** válasza:

nem vagyok tanú. soha nem is voltam, és nem is leszek. tévtanításban hisznek. több ízben beszélgettem már velük.


ha érdekel, küldök érdekes olvasnivalókat.

2012. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/176 A kérdező kommentje:
Boccs, téves infó, mi az ,h 6000 éves az univerzum? Mindig is volt,és mindig is létezett,csak máshogy nézett ki,és ugyan akkora is volt,csak több rétegből áll kora nincs meghatározva,nincs bizonyítva! Max a bolygónk kora 65 milliárd évvel ezelőtt Dinoszaurusz lények éltek a földön(Hüllők,gyíkok) és mielőtt létre jöttek az első egysejtű lények az még régebbi korszak.:D
2012. máj. 12. 17:30
 68/176 A kérdező kommentje:
Ezek bizonyított leletek,DNS teszteket hajtottak végre,az orvos tudomány is tudná bizonyítani a hüllők létezését,a csont maradványokból rá jöhetünk,hogy is nézhettek ki:) a hüllők,valóban küllők voltak:)
2012. máj. 12. 17:38
 69/176 A kérdező kommentje:
Tudod,ha az ember képes klónozni,vagy genetikailag össze tud hozni egy embert,anélkül,hogy kéne,nő,és férfi,evvel ő its teremtővé válhat. mivel nem tudom hogy a régi írások igazak voltak-e vagy csak csalások voltak, nem tudom bizonyítani,valóságát , Pl:. könyvnek vagy hasonlóaknak.:)
2012. máj. 12. 17:41
 70/176 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ne átkozódj,mert az átok vissza száll ,és nem éri meg:) ,a harag jele.)
2012. máj. 12. 17:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!