Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a földönkívüliek tényleg...

Ha a földönkívüliek tényleg léteznek, és jártak már a földön, miért bújnak el előlünk? Elképzelhető, hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények?

Figyelt kérdés
Ha a földönkívüliek tényleg léteznek,és jártak már a földön,miért bújnak el előlünk? miért nem látjuk ,minden nap az égen el suhanni őket, esetleg elképzelhető,hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények? lehetnek ennek nyomai? régészek találtak már olyan eszközöket,amiről ,nem tudták mik lehetnek?

#tudomány #UFO #ésszerű magyarázatok?
2012. ápr. 12. 22:24
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/176 anonim válasza:

Emberek, olyanokat írtok, hogy eszem-faszom megáll...


Tény, hogy az idegen soha nem jöttek a földre, aki azt állítja látott, az hazudik, a videók a youtuben fakek.... Nem mondom, hogy nem léteznek, mert kegyetlen sok csillag létezik, de a legközelebbi talán feltételes módon mondom, talán amin élet lehet az egy full jég bolygó... Tehát.. Az több ezer fényévre, a fény sebességnél gyorsabban kellene menjen ahhoz, hogy idáig eljusson... Viszont ez lehetetlen számunkra legalábbis... Nem mondom, hogy nem léteznek, de még amit nem láttatok, abba ne legyetek biztosak, lehet egyedül vagyunk... De nem biztos. Sem alátámasztani, sem cáfolni nem tudjuk. Ez van. Az aki meg elhiszi jöttek, a földre az egy barom. Lehetetlen még számukra is. Közel annyi idősek lehetnek mint mi ha logikusan gondolkodunk, ahhoz, hogy az élet kialakuljon sok idő, sok idő míg felfedeznek sok mindent... Ha léteznek is jó pár százezer évig még nem fogjuk látni őket... Sziasztok!

2013. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/176 anonim ***** válasza:
0%

1 - az univerzumban vannak ALAPVETŐ törvények melyek nem áthághatóak.

2 - ezek a törvények minden centire igazak akármekkora is az űr, akármennyi planéta is van

3 - az okság elve (semmi nem adhat másnak olyat, amivel maga nem rendelkezik) cáfolja az élet keletkezését, mivel élettelen nem adhat élőt. ezért az abiogenezis csak 1 materialista okoskodás, mítosz. már Pasteaur is megmondta : "élő csak élőtől származhat"

4 - mivel az élet KELETKEZÉSE ad absurdum, ezért MINDENÜTT AZ akármennyi bolygó is van....

5 - az élet csak teremtési aktus által jöhet létre.

6 - Isten közölte h az egész univerzumot/anyagi világot NEKÜNK ALKOTTA, ÉRTÜNK TEREMTETTE, JÓ LAKHELYET KÉSZÍTETT SZÁMUNKRA, ebből is világosan látszik, h nincsenek mások az űrben. de vannak bukott angyalok, akik a hazugság szellemei, ők nyomják az ufó badarságot h becsapjanak.

7 - ha figyelmesen olvasod a genezis könyvét, láthatod h a Földet az első, míg a csillagokat a 4. napon alkotta az Úr, jelezve a Föld központi szerepét az anyagi világban...

8 - az Úr közölte a csillagok szerepét is: éjjeli tájékozódást segítik, ill, jelzik az ünnepeket, tehát NEM LAKÓHELYEK MÁS LÉNYEK SZÁMÁRA.


legjobb tudásod alapján válaszolj az alábbi kérdésekre:


1 - ha nincs nővéred, feleségül vehetem?

2 - ha nem rendelkezel kocsival, kölcsönkérhetem tőled?

3 - ellophatom a nem létező motorod?

4 - focizhatok a bátyáddal, ha nincs bátyád?


mivel semmi (és senki) nem adhat másnak olyat, amivel maga nem rendelkezik, így élettelen (mivel élettel nem rendelkezik) nem adhat életet semmilyen körülmények között.


ergo az élet abiogén KELETKEZÉSE ad absurdum. és ez az univerzum minden milliméterére igaz.


tehát, tudsz igennek válaszolni bármelyik feltett kérdésemre? ahogy, nem, mert nem lehetséges egyik sem, úgy az élet KELETKEZÉSE sem lehetséges.


tehát az ufóhit, 1 irracionális téveszme. Stephen Hawking, a SETI és Carl Sagan csak fantaszta képzelgők

2013. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/176 A kérdező kommentje:
AZ a gond,hogy a Gondolat által energiák szabadulnak fel! Amíg te a nemlétezőt álmodod,az agyad,megteremtette az információt,ezáltal a fejedben létezhet,de az nem jelenti,hogy nem történhet meg,amit gondolsz! És azt kifelejtetted,hogy Isten Álma Mi vagyunk! azaz a Gondolati energiái,tehát akkor nem lehetünk,csak mi! Istenün,egy Hatalmas energia! Ő adja az életet,de a saját képmására alkotott minket,tehát...? Mi is képesek volnánk arra,amire ő,csak akkor érhetünk fel,ha Mindenki egy célért cselekszik,alkot! Mondjuk így! "Alkotó Isten Meg teremt minket,hogy mi alkossunk embereket,szaporodás formájában,tehát...? Létre hozzuk saját fajtánkat, újra és újra...míg nem,alkotók leszünk a szaporodás által,egy élet megalkotóivá válunk... alkotó,alkotót alkot! " Azaz Isten Embert képmására,s általa alkotó lényekké tett bennünket,hogy majdan,ha elérjük az ő tudat szintjét, Hatalmasat legyünk képesek, alkotni! Tehát Istenünk, igenis létre hozta az életet, más bolygón is. Mégis...? Ki mesélte neked az előző story-t? honnét hiszed,hogy így van? Isten mondta ezt neked? Nem valószínű!Azért, mert talpra kell állnunk, és gondolkodnunk! Azért kaptuk az agyunkat tőle, hogy használjuk amire kell!!! A mindenható, mindenre hat,nem csak egy pici porszemre ami, a mi bolygónk,az univerzumhoz képest...! Értesz ugye?
2013. okt. 11. 02:25
 84/176 Makoscsiga ***** válasza:

"mivel semmi (és senki) nem adhat másnak olyat, amivel maga nem rendelkezik, így élettelen (mivel élettel nem rendelkezik) nem adhat életet semmilyen körülmények között. "

Nekem nincs pofonom, de tudok neked adni... Ezen gondokodj el, mielőtt hülyeségeket írsz!

2013. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/176 anonim ***** válasza:
0%

előző:



jesszasz, ez az analógia úgy ökörség ahogy van. tudod mit? add nekem a gyereked, ha nincs gyereked....


szóval szerinted a 0+0=1 ??

2013. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/176 anonim ***** válasza:
56%

kérdező!


uccsó hsz-ed óriási tévedés. (az h irracionális is, az más dolog)

2013. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/176 Makoscsiga ***** válasza:

"jesszasz, ez az analógia úgy ökörség ahogy van. tudod mit? add nekem a gyereked, ha nincs gyereked.... "

Szuper, sikerült megismételni a saját baromságodat. Gratulálok! Ugyan látszik, hogy nem vagy a toppon agyilag, de ma jó napom van, elmagyarázom: nincs pofonom, de tudok adni neked. Hogy tudok adni valamit, ami nincs? Hát úgy, hogy a pofon, csak úgy, mint az élet, nem mefogható, nem izolálható. Nem olyan mint egy autó vagy egy gyerek. Ha a kezem lendül, az csak egy kéz. De, amikor eléri az arcodat, és csattan a pofazacskódon, akkor az már pofon. Nem létezett előtte, a körülmények szerencsés összjátékaként jött létre. Tudom, hogy úgyse fogod megérteni, de szerintem az erre járók jól fognak szórakozni ezen az elmés, és találó analógián.

2013. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/176 Makoscsiga ***** válasza:

"AZ a gond,hogy a Gondolat által energiák szabadulnak fel! "

Hány Joule? Hogy méred?


"És azt kifelejtetted,hogy Isten Álma Mi vagyunk!"

Hát, szerintem ez egy hatalmas baromság. De esetleg próbáld meg kijelentésed érvekkel alátámasztani, hátha akkor nem fog ilyen röhelyesen hangzani.


Ne haragudj, de úgy beszélsz, mint amikor a cimboráim be vannak szívva... Esetleg te is?

2013. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/176 anonim ***** válasza:

Mákoscsiga !



mi köze a pofonnak az élethez? itt sántít az analógiád !!!!


újra kérdem: 0+0=1?


ami nincs meg az okban az nem lehet meg az okozatban, illetve az okozat soha nem lehet több az azt kiváltó oknál. (az evolúció itt bukik el)


úgyhogy jó lenne magadra erőltetned némi (de csak némi mert az is elég) racionális gondolkodást.

2013. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/176 A kérdező kommentje:
Az előzőt,idéztem,és a hívő egyénnek írtam,értse mihez képest, valós,a valóság?... ja és még egy kérdés az előzőekhez! Mond el nekem,de őszintén! Mi az,amire nem találtak ki mérést,de ki kell tudnod számolni? Az ember,csak kitalálta a méréshez való számítást,de a valóság,ennél bonyolultabb. Van egy világegyetem,egyből ki akarod számolni,milyen hosszú?,milyen széles? Hol kezded? hol végzed? :D Akkor milliárd évek alatt se jönnének rá, az emberek,ha így gondolkodnának. :) Nem de?
2013. okt. 15. 01:14
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!