Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a földönkívüliek tényleg...

Ha a földönkívüliek tényleg léteznek, és jártak már a földön, miért bújnak el előlünk? Elképzelhető, hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények?

Figyelt kérdés
Ha a földönkívüliek tényleg léteznek,és jártak már a földön,miért bújnak el előlünk? miért nem látjuk ,minden nap az égen el suhanni őket, esetleg elképzelhető,hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények? lehetnek ennek nyomai? régészek találtak már olyan eszközöket,amiről ,nem tudták mik lehetnek?

#tudomány #UFO #ésszerű magyarázatok?
2012. ápr. 12. 22:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/176 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, úgy beszélsz mint 1 keleti guru :(
2012. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/176 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszintén,én inkább maradnék az élet börtönében, azért születünk,meg hogy tegyünk valamit,és nem azért,hogy elviseljenek minket,ha meghalunk,mint a pokol és a menny közötti választó ponton! Én élni akarok,ha szegény leszek,ha gazdag,nem fog jelenteni nekem semmit,csak tegyek valami jót az embereknek,és szeretetemet átsugározhassam másokba is! Bennem van a HIT,hogy isten megbocsájt mindenkinek,és szeret minket,hiszed vagy sem, az űr más lényei is ebbe a börtönbe estek. Ugyan akkor ez egy szabadság, a börtön szabadsága,ha szereted és eggyé válsz a börtönöd környezetével,és szeretetet sugárzol,nem fogod magad börtönben érezni,mert akkor ha baj van isten megsegít, ha baj van,de csak akkor,ha te is akarsz! Idézem:. "Segíts magadon isten is megsegít" Ha nem teszel semmit magadért,akkor nem tudsz a bajból kimenekülni,ha megpróbálsz,van esélyed,mert ő ad reményt,és szeretetet. Ez a szeretet fénye! Ez a fény nem világít,ez megvéd a gonosz, negatív gondolkodásúaktól! Mint már említettem a szeretet vezérel minden embert,csak vannak,kik elfojtják,mert elvesztették a reményt,és az a hitük elvesztéséhez vezetett. Nem kaptak kellő segítséget,és elhagyták magukat veszni. A tudás hatalommal bír! A szeretet legyőzi a tudást :)
2012. máj. 10. 17:24
 43/176 anonim ***** válasza:
és ezt a mentalitást hol szedted fel? ez ellenkezik a biblia (Isten) szavával. Isten üdvözít, nem a szeretet.
2012. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/176 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszintém ,erre magamtól jöttem rá,engem nem tanított senki ,és semmilyen keleti "GURU",csak az életem tanította ezt,amit alapból megláttam :)
2012. máj. 10. 17:40
 45/176 A kérdező kommentje:
A bibliában a régi ember máshogy értelmezte,és a fordítása is néhol helytelen,így hát,egy népmese költészeten ment át,vannak oldalak a bibliában,melyet kitéptek,és mai napig nem tudják mi lehetett ráírva:)
2012. máj. 10. 17:44
 46/176 A kérdező kommentje:
Nézz utána.)
2012. máj. 10. 17:44
 47/176 anonim ***** válasza:

"azért születünk,meg hogy tegyünk valamit"


igen, hogy megtérjünk, h befogadjuk életünkbe Jézust, és aztán együtt munkálkodjunk a Szentlélekkel.


"szeretetemet átsugározhassam"


ez úgy hangzik, mint a keleti miszticizmusban. a szeretet mutatni, éreztetni kell, nem sugározni, mint valami rádióaktivizást


" isten megbocsájt mindenkinek"


mindenkinek aki kéri, aki befogadja Őt, és vele és érte él. aki ezeket nem akarja, az elkárhozik. így igazságos. (mert bűneiben marad, azt választva)


"az űr más lényei is ebbe a börtönbe estek"


nincsenek más lények. és honnan veszed, h beleestek? ki nyilatkoztatta ezt ki? ez nembiblikus.


"Ugyan akkor ez egy szabadság, a börtön szabadsága,ha szereted és eggyé válsz a börtönöd környezetével,"


ez panteizmus!


"megvéd a gonosz, negatív gondolkodásúaktól!"


semmi nem véd meg Istenen kívül.


"A tudás hatalommal bír! "


ez megint keleti miszticizmusba hajló beszéd.

2012. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/176 A kérdező kommentje:
A szó elszáll, az írás megmarad,de ha más a nyelvezet,akkor könnyen félre érthetik az emberek!
2012. máj. 10. 17:46
 49/176 anonim ***** válasza:

Isten nélkül homályosan látunk. de jó ha tudod, 3 forrás van:


1 - Isteni

2 - sátáni

3 - emberi


értelem szerűen csak az 1-es a jó. állításod szerint a forrásod a 3-as. (írva van: tudásunk töredékes)


amúgy meg az emberi forrás lehet fertőzött is, sugalmazások által a sátántól.

2012. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/176 A kérdező kommentje:
fizika a+ ,és a - vonzzák egymást,de ha megváltoztatod a következő pólusokat,elpusztítják egymást,mint jó,és gonosz,így hát ha túlzásba vinnénk a dolgokat a két oldalon, nem örülhetnél az életednek,nem örülhetnél,hogy van anyukád,és apukád,nem örülhetnél semminek,nem lenne értelme a létezésnek, ha a jó és rossz ennyire utálja egymást, sosem lehetne élet a világon,ha a két dolog nem harmonizálhat :) egyébként mégis hogy folyásolna be, egy gonosz lény mint a sátán,hogyan? Rossz gondolat,és kész passz? Mert akkor van annyi önuralmam,hogy ilyet ne tegyek meg, egy ilyen gonosz lénynek! De ha jó vagyok szeretem ,felebarátomat meg bocsájtok az ellenünk vétkezőknek,pl sátán,de nem tesszük meg amit mond,mert ő buta,és nem tudja mit jelent az,hogy szeretet,és béke,nála,csak az uralkodás gondolata számít,azért mert őt a bosszú hajtja,ezért lett ő a gonosz szereplője,de istenünk,azért is nem bocsájtott neki meg,mert mindig csak kárt okozott a környezetében,és benne,ez által,száműzte,de hová is? És vajon mit tett ő, amiért gonosz lett? Senki sem születik gonosznak,de akkor mi okozhatta ezt? a kezdetekről beszélek, a gonosz se létezhetett mindig?!?? vagy szerinted ő is ,csak egy másik oldalon?(szerinted milyen az az ember,aki templomba jár,és közbe mindenkit utál a hátuk mögött? ha nem is járok el minden nap ,de hiszem őt,és szeretem,úgy,mint ő azt amit teremtett!
2012. máj. 10. 18:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!