Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik "fehér zaj"?

Létezik "fehér zaj"?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 14:00
1 2 3
 21/25 Vegita29 válasza:

" Aki érkezett az mondjon jó napot! Jó reggelt! Fontos én nem kontárkodom, mert az elhunyt szeretteim akartak velem kapcsolatba lépni azért, hogy elmondják ne adjam fel az életem, mert van tehetségem és a szívem szabad és kövessem őket!!! Mindenkit kérek arra, hogy ne készítsen felvételeket, mert a démonok is a közelben járhatnak!! Inkább mondjátok ezt: Istenem tudom, hogy velem vagy és segítesz nekem! Szeretném, ha a kommunikáció két oldalú lenne!!!! Ekkor Isten előbb utóbb azt mondja, hogy lehetőség nyílik a kapcsolat felvételre! Amikor egy lélek megakar születni kiválasztja a szüleit és az újszülöt lelke feltöltödik elhunyt emberek lelkének lenyomatával, hogy az a lélek tovább élhessen bennünk. például szolgál Riccardo Paletti Forma 1 es pilóta esete. 1982-ben 26 évesen halt meg egy verseny balesetben. Ráfutott egy rajtrácson ragadt autóra.. a balesetben kapott sérüléseket túlélte volna, de az Osella lángokra kapott és a pilóta elhunyt! Ez az ember nem tudta véghez vinni célját így lenyomatot hagyott bennem. A földön az emberek, az egyházak mindent elferdítettek!! Nem kell bűn tudatott érezni a földi örömök miatt!! Isten megjelenik ott ahol igazán hisznek benne!!! A világon nincs csak jó vagy csak rossz!! Mindenkiben van jó és rossz egyaránt!! attól függ melyik énünkre hallgatunk!!! A döntés csak rajtunk múlik!! A világ nemzeteinek gyermekei haláluk után egyetlen egy lélekké és testé forr össze!! Így élnek tovább bennünk!! Ez által rajtunk s magukon is segítve!!


Fehér Zaj magyar szinkronos előzetes

www.youtube.com

Fehér Zaj magyar szinkronos előzetes DVD minőség

2013. jún. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 jatekos12 válasza:
54%

Ezt a legutolsó hozzászólónak írtam, de bárki haszonnal forgathatja az alábbi műveket, akit érdekelnek az ilyen dolgok (Persze évek teltek el a legutolsó hozzászólás óta, de én csak most olvastam ezt az egészet + a válasz még ma is aktuális (lehet)):

Javasolnám Neked, hogy olvasd el L. Ron Hubbard-tól A Dianetika, A szellemi egészség modern tudománya c. könyvet.

Ez alapmű az emberi elme, emberi viselkedés és hasonlók témájában. Majd javasolt további anyagok tanulmányozása a fenti szerzőtől. A te speciális problémáddal kapcsolatos jelenségekkel foglalkozik pl. A preclearek kézikönyve c. könyvében, ami viszont már egy haladóbb mű.


Röviden kb. ennyi.

2016. dec. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 jatekos12 válasza:

Elnézést, az előbb nem voltam elég figyelmes.

Azaz a fenti válaszomat nem a legutóbbi hozzászólónak szántam alapvetően, hanem a 2009-11-26 11:56-kor a témához hozzászóló embernek, mert akkor még nem tűnt fel hogy több oldalas ez a topik, így azt hittem, hogy ő volt az utolsó hozzászóló. Fogjuk rá arra, hogy épp éjjel van. :)

Mivel itt nem találtam utólagos javítási funkciót, csak így tudtam korrigálni a dolgot.

2016. dec. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Hannibal33 válasza:
0%
Annyira szánalmas idióták azok, akik száz helyesírási hibával ideböfögik, hogy "hehe, szellemek nincsenek, csak agy agynak iJen valamilye". Aha. Egyet áruljon el valaki: miért jó azt gondolni, hogy csak egy darab beszélő hús vagy lélek nélkül? És miért próbálkozik valaki más hitét elvenni, illetve a személyes tapasztalatait kiröhögni?
2018. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nem jó azt gondolni, csak unalmasabb mint nem azt gondolni;)
2018. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!