Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A mai szabadkőművesek titkát...

A mai szabadkőművesek titkát ha valaki kiadja azt megölik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 18:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
66%
önmagadról szegénységi bizonyítvány ha egy ponyvaíró minden sorát elhiszed....arról nem is beszélve hogy még a "nem ponyví írók" minden mondatát sem kell elhinni....de látom van aki menthetetlen
2009. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
45%

"Dan Brown egy nagyon jó író... máris lehull a lepel a kereszténységről."


Mi jöhet még? Valaki a Harry Potterből fogja megismerni a fizikát? A Gyűrűk urából a földrajzot?

2009. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%
Összemostad két külön dologról szóló mondatomat, és egyként értelmezted. Ez téged minősít, nem engem.
2009. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%

Mondatot nagy betűvel kezdünk, különben nem szémít külön mondatnak (pláne ...-al közötte) 12:28-as, ez meg téged minősít.

Amúgy ez nekem is tetszik, Harry Potterból fizikát tanulni XD....Körülbeül ez a dan brown is ilyen szinten van töriből. Izgalmasak a könyvei, én is olvastam, érdekes is, csak a történelemhez semmi köze (pl. az amit a frank királyokról összehordott, hát ritka nagy hülyeség, pedig 3 éve töriszakon vagyok egyetemen, de ilyen baromságokat még nem hallottam XD)....Van némi történelmi igazság a könyveiben, ami féligazság, és dan brown nem csinál mást mint fléigazságokból egész hazugságokat. Ezt végülis elég könnyű megcsinálni, néhány jó dolgot vegyíteni egy csomó hülyeséggel, és a félművelt átlagember máris a mennykeben jár és azt hiszi h "na ő most felfedezte a bölcsek kövét"....Bújjatok el az ágy alá amúgy ám, éjjel jön a pápa és hangtompítóssal fejbelő mindenkit! XD

2009. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
58%

Sehol sem írtam, hogy Dan Brown igazat ír. Azt mondtam, hogy jó író. És iganis az igazságra rávilágít. A kereszténység úgy romlott, ahogy van. Lehet ezt elviccelni, meg lehet megalázni a másikat és poént gyártani belőle, de az igazságon ez mit sem változtat.

Még ha Dan Brown könyvetit el is töröljük (amikben tudom, hogy sok a fikció) rengeteg bűn marad a kereszténység számláján. Jóval több, mint az emberiség maradékának bűnei összesen.

2009. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
31%

"Sehol sem írtam, hogy Dan Brown igazat ír. Azt mondtam, hogy jó író. És iganis az igazságra rávilágít."


(1) Hogy világít rá az igazságra, aki nem ír igazat?

(2) Nem, Dan Brown nem jó író. Olvastál már életedben jó könyvet?


"A kereszténység úgy romlott, ahogy van."


Véleményszabadság van, tőlem tarthatod romlottnak. De hogy jön ide Dan Brown?


"Lehet ezt elviccelni, meg lehet megalázni a másikat"


Magadat alázod, csak nem veszed észre.


"Még ha Dan Brown könyvetit el is töröljük (amikben tudom, hogy sok a fikció) rengeteg bűn marad a kereszténység számláján. Jóval több, mint az emberiség maradékának bűnei összesen."


Tehát a bűnök többségét a kereszténység számlájára írhatjuk. Megszámoltad vagy megmérted a bűnöket? Milyen műszerrel?


Felőlem lehetsz kereszténygyűlölő: nem probléma, gondolat- és szólásszabadság van, a keresztényellenesség egyébként is divat, sok barátot szerezhetsz vele. Viszont olvass jobb könyveket is, mert nagyfokú szellemi sivársághoz vezet, ha Dan Brown-koszton tartod szegény agyadat :)))

2009. júl. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%
utolsó: részben igazad van, de erősen túlzásba estél sztem. én rengeteg könyvet olvastam, és egyetértek azzal, hogy a műfajban Dan Brown jó író. ezenkívül azzal is egyetértek, hogy a katolikusok rengeteg szenvedést okoztak az évszázadok alatt, úgy tűnik már nem tudsz ésszerű érveket felhozni, hogy csak a szavakon lovagolsz...
2009. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
60%

"úgy tűnik már nem tudsz ésszerű érveket felhozni, hogy csak a szavakon lovagolsz..."


Hogyan lehet érvelni az ellen, hogy Dan Brown "jó író"?


Hogyan lehet az ellen érvelni, hogy Britney Spears jobb Brucknernél, vagy LL Junior jobb Mendelssohnnál?


Feladom: Dan Brown jó író. Meg akkor Koeljó is jó író. Győzike pedig az ország első számú atomtudósa.

2009. júl. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
a műfajában jó író, de egy író elsősorban író, a szórakoztatás a célja, ezért nem történelmi munka!....az egyetemen kiröhögnek a tanárok ha dan brown-ra hivatkozol! szerinted miért?:)
2009. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg a válaszból is látszik h 03:29-es válaszoló kicsit műveltebb az átlagnál, jól le is pontoztátok, nem baj; a fene nagy felvilágosult meg "túlintelligens" agyvelők nem bírják elviselni ha vki egy kicsit több mint ők....Mert amúgy meg teljes mértékben igaza van...sztároltok itt egy ponyvaírót, aki bár izgalmasan ír, csak egy mese az egész...Ahogy az előbb elmítettem, vajon miért nem fogadják el egyetlen tudományos helyen sem hivatkozási alapnak dan brown könyveit? Na vajon miért...? Lehet gondolkozni...
2009. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!