Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A mai szabadkőművesek titkát...

A mai szabadkőművesek titkát ha valaki kiadja azt megölik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 18:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
66%
basszus... ha művelt lenne felfogná a válaszokat. inkább beképzelt.
2009. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%

ha valaki nem tudja szó nélkül elfogadni a másik véleményét nem művelt, hanem paraszt

egy művelt ember nyitott mindenre

lehet lepontozni, meg lovagolni a szavaimon, úgyse nézek vissza már erre a kérdésre

értelmesebb emberekkel is tudok társalogni

2009. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%
Ti ugyanúgy nem fogadtátok el az ő véleményét...most is ti írtatok vissza ő rá....nade énis abbahagytam erre a kérdésre a válaszolást...csak jeleztem hogyha másik oldalról nézitek, ugyanazt el lehet mondani rólatok is.........a műveltség pedig nem nagyképsűg kérdése. Lehet valaki nagyképű stílusban is művelt és fordítva, mert a viselkedésmód nem intelligencia és műveltség kérdése (bárhogyan is mondogatják közhelyszerűen), hanem csak morál, etika, begyakorolt folyamat, nevelés kérdése....Ha nem így lenne, amúgy akkor mindenki egyből művelt lenne azért mert kedves, pedig aki szépen köszön az még nem lesz művelt.....és ha valaki bár trágár stílusban de az igazat mondja, még nem mondhatjuk hogy hazudik, csak azért mert trágrár.....Nem az a fontos, az ember milyen módban mondja amit mond, hanem az, amit mond!
2009. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
43%
Nem művelt, csak egy keresztények által elvakított ember, aki habzó szájjal nekiugrik, annak aki egy rossz szót is ejt az egyházáról.
2009. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%

"Nem művelt, csak egy keresztények által elvakított ember, aki habzó szájjal nekiugrik, annak aki egy rossz szót is ejt az egyházáról."


Szóval aki szerint nem Győzike az ország legnagyobb filozófusa, és Dan Brown nem jó író, az csakis habzó szájú, gonosz, sötét keresztény lehet? Figyelemreméltó következtetési sémáid vannak.

2009. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
29%

Te beszélsz következtetési sémákról? Azért mert szerintem Dan Brown jó író, én már Győzikét is kedvelem? Utálom, ahogy az összes cigányt.


Fenntartom, hogy csak azért utáljátok, és mocskoljátok Dan Brown-t, mert az igazságot írja le. És aki nem is hisz neki, de egyetért avval, hogy a kereszténység egy gusztustalan dolog, az nektek ellenség, azt mindenféle hazugságokkal/kitalált vádakkal hülyének mutatjátok. Azt teszitek most is.

Normális ember látja, mit csináltok. Ezért nyilvánvalóan a többi keresztény nem látja, mert a keresztények nem normálisak.

2009. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"mert a keresztények nem normálisak."----a továbbiakban inkább ne szólalj meg, és ne beszélj általánosításokról, amikoer ezzel a kijelentéseddel csak úgy lazán kb. 2 milliárd emberről mondasz kollektív ítéletet.

Amellett arra is kiváncsi lennék, mire föl ítélkezel ilyen könnyedén, mert gondolom biztos elvégeztél jó pár teológiai-vallástörténeti-vallásfilozófiai szemesztert? Vagy egy darab (najó, legyen 3) dan brown könyv préselte beléd azt a tudást, amit más emberek egy élet alatt sem sajátítanak el, csak egyedül te, a szuper-értelmeddel?

Mert egy ilyen nyilatkozathoz valamit illene felmutatni, nem csake gy dan brown könyvet....

2009. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"beszélj általánosításokról, amikoer ezzel a kijelentéseddel csak úgy lazán kb. 2 milliárd emberről mondasz kollektív ítéletet."


Neki szabad az általánosítás, ő olvasta Den Bráunt, úgyhogy önállóangondolkodó okostóni. Valószínűleg Tóta W Árpád blogját is olvassa, hogy önállósajátgondolatokat merítsen belőle :DDDDDDD

2009. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"ha valaki nem tudja szó nélkül elfogadni a másik véleményét nem művelt, hanem paraszt

egy művelt ember nyitott mindenre"


A nyitottság nem azt jelenti, hogy mindent elfogadsz, hanem azt, hogy meghallgatod, végiggondolod és azután döntöd el, hogy elfogadod-e vagy elutasítod.


Pl. én figyelmesen meghallgattam azt az álláspontot, amit tanult vitapartnerem képviselt ("Den Bráun jó író, és aki nem így gondolja, hülyekeresztény"), majd tartalmára tekintettel elutasítottam, mivel téves álláspont.


Aki szó nélkül elfogad minden véleményt, az nem művelt, hanem vagy idióta, vagy ma született csecsemő, akinek még minden újdonság és ezért nem tudja kritizálni, amit hall.


A műveltség lényeges eleme a kritikai érzék. A művelt emberrel nem lehet lenyeletni mindent, mint kacsával a nokedlit, mert mivel korábban már olvasott mást is, ezért van viszonyítási alapja, pl. Joyce vagy Goethe után Brown nem tűnik számára írónak, nemhogy jó írónak.

2009. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Én még csak annyit írnék hozzá a témához hogy, ne a vallást okoljátok elsősorban hanem az egyházat, ami a múltban, és a jelenben is tett, és mondott olyan dolgokat ami nemcsak hogy erkölcstelen, de ténylegesen undorító.

Viszont abba is gondoljatok bele, hogy kik azok az emberek akik ténylegesen gyűlölik a kereszténységet, és (sajnos) eléggé befolyásos nép.

Nehogy már azt higgyétek hogy a könyvnek, meg a filmnek azért lett akkora visszhangja mert ez lelebbenti a fátylat mindenről, egyszerűen akkora reklámot kapott hogy az egyszerű nép szinte már kinézett téged hogyha nem vagy tisztába az illuminátusok és az opus dei titkaival.

Mielőtt még engem is összeesküvés elmélet gyártónak hívnátok, gondoljatok bele hogy kik vannak a bankok vezetői között, kik uralják hollywood-ot, és rájöttök hogy nem a keresztényektől kell félni.

(Akinek még mindig nem esett volna le, a zsidókról beszéltem :D)

2009. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!