Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a kötelező olvasmány az...

Mi a kötelező olvasmány az angol nyelvi előkészítő osztályoknak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt inkább a saját iskoládban kérdezd meg, mivel - szerencsére még - annyira nem egységes az oktatási rendszer, mint a rendszerváltás előtti időkben. Lehet, hogy a suli honlapján is megtalálod a szükséges infókat.


Amelyik iskolát én ismerem, ott a nyelvi előkészítő osztályokban egyáltalán nem is volt kötelező olvasmány.

2012. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Attól függ,h hova jársz.Én most megyek 9.-be előkészítős leszek és ezeket mondták:

Szophoklész:Antigoné

Szophoklész: Odipusz király

Odüsszea

Görög regék

és még egy,de most nem tudom .:D

Remélem nem kell mind.Annyit hozzáteszek,h nagyon szeretek olvasni és gyorsan is szoktam végezni.Megvettem az Antigonét,megörültem,h csak 50 öldal,elkezdtem,de csak 3 oldalt bírtam elolvasni.Nagyon szar.:S

2012. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó, te szegény. :(((


Sajnos ez van, néhány kötelező biztosan nem fog tetszeni; túl kell élni valahogy, aztán elfelejteni, mint egy rossz álmot.

Bár még ez sem biztos, mert ha érettségire kelleni fog valamelyik, akkor még csak el sem lehet felejteni nagyon...


Nekem szerencsére egyszer volt olyan is, hogy lehetett választani két könyv közül; de ez kivételes alkalom.


Sok sikert nektek a sulihoz. :)

2012. aug. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!