Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan megtanulni...

Hogy lehet gyorsan megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta próbálok megtanulni angolul, több módszerrel, de nem válnak be. Kiköltözni nem akarok Angliába. Valaki nem tudna valami hatásos módszert?

2012. júl. 31. 18:43
 1/3 anonim válasza:
100%

Az én módszerem, ami kényelmes is és hatásos is.

A TV-t állítsd át angolra, a lényeg hogy sok filmet nézz. Olvass angolul könyveket, nem kell feltétlenül kinézni azokat a szavakat amiket nem értesz, úgy is tanulsz.

Magyarországon ott cseszik el az angol tanítást, hogy kb csak a nyelvtant tanítják. Ha sokat hallgatod, azzal a nyelvtant is sokkal jobban megtanulod, csak nem szabály, hanem hangzás alapján.

2012. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van valami abban, amit az első mond. én 3-4 éve fordítok angol dolgokat, és emlékszem, hogy a "glad" szóval annyit találkoztam, hogy soha nem néztem meg szótárban, mégis tudtam egy idő után, hogy mit jelent. vagyis nyilván néztem már, de már azelőtt rájöttem, hogy megnéztem volna.
2012. aug. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem szólók. Ha használni akarod aktívan, akkor tv, film, rádió, könyv, és mellé nyelvtan.

Ha nyelvvizsgához, akkor azért tudd jól a nyelvtant, manapság sok nyelvvizsga még nyelvtanra épít sajnos.

2012. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!