Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak akik szerint a HAARP a...

Vannak akik szerint a HAARP a sarki fényeket vizsgálja, és hogy a világon amúgy sincs időjárás/egyéb irányító fegyver a Földön?

Figyelt kérdés

Idézet egy cikkből

"Érdemes megjegyezni, hogy a Washington Post/New York Times 1975 június 18-20 közötti számai : arról szóltak, hogy az USA és a Szovjetunió egy meg nem támadási egyezményt írt alá egymással az időjárás és a földrengés-fegyverek használatának tekintetében! "


Azóta eltelt egy pár évtized.



2012. aug. 19. 15:05
 1/3 kopasz77 válasza:
Tesla találta fel nagyon régen,igen tudják fegyvernek használni és használják is,az időjárást is befolyásolja de az embereket is tudja manipulálni érdemes utána olvasni mert érdekes.
2012. aug. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is uganezt tudom róla, mint az 1-es válaszoló. Azt is hallottam, hogy még az olimpiára is jó időt csináltak. Megnézheted a YouTube-on is, hogy mit mondanak erről a szerkezetről.
2012. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

youtube-on sok mindent mondhatnak.

bár láttam már olyan videot, ami közel-keleten készült háborús övezetben. a haarp-pal csináltak egy olyan szupervillámot, ami perceken keresztül 1 pontba "csapott be" folyamatosan. egy tó pontos közepébe. az összes benne élő szervezet meghalt.

a jövő háborúit az időjárás vívja, nem az ember.

2012. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!