Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 8. os vagyok és nem tudom...

8. os vagyok és nem tudom hogy mi legyek. Ötletek?

Figyelt kérdés
A fő cél megvan a pincér de meg kell még jelölnöm 3 szakmát.Az átlagom 3.9.És szakközépiskolába szeretnék menni Szegeden.
2012. szept. 10. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi, én 12. év végére döntöttem el véglegesen hogy mi leszek
2012. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a pincér-cukrász között vacilálok, melyiket jelöljem meg 1nek. A 3nak valami infot gondoltam
2012. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelölj még be pár olyat ami még érdekel úgysem a középsuliba fogod véglegesíteni a jövődet mert nem adnak szakmát csak ha maradsz tovább érettségi után szakképzésen. Én is informatikára jelentkeztem, nem jött be amint leérettségiztem mentem át egy másik suliba autóelektronikai műszerésznek tanulni. Most hogy meglett a szakmám karbantartónak kezdtem el tanulni esti képzésen illetve elektronikai műszerésznek is továbbképzem magam hogy minél több lehetőségem legyen. Én így gondolkoznék a helyedben. Érettségit mindenképp tedd le mert sok helyen elvárás.
2012. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legyél matematikus.
2012. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen jöttem rá mi is kéne lenni..

Amúgy ha pincér szeretnél lenni hasonló munkaköröket jelölj meg.

2012. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy abban egyetértek hogy attól hogy valamit kitanulsz nem biztos hogy azt is fogod csinálni. Lehet valami hasonlót csak. szakácskodás sem rossz enni is mindig kell.

De ha jó a nyelvérzéked és nyelvtudásod akkor valami olyan jellegű dolgot is tanulhatnál még. És így a világon bárhol megállnád a helyed. Pincérkedni vagy főzni minden nyelven ugyanúgy kell... De egy jogász vagy egy történelem tanár hová tudna mozdulni például külföldön? Mert őszintén megmondva Magyarország ha nem áll talpra itt nem lesz semmi amire alapozni lehet majd. Az állami fizuk is kicsik lesznek mert ugye az emberek 90%a munkanélküli nincs adóbevétel nincs állami fizu. És akkor szűkül mindig a kör nem költ senki semmire stb.. Akkor azért jó ha olyan szakmád van hogy tudsz mocorogni ha muszáj.

2012. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!