Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tudnám felvenni a kapcsola...

Hol tudnám felvenni a kapcsolatot állatorvos hallgatókkal? Venni szeretnék használt könyvet, jegyzetet az asszisztensi vizsgámhoz.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyetem különféle elektronikus rendszereiben, vagy a Facebook-on. Az elektronikus rendszerekben beharangozod, hogy szeretnéd ha felvenne valaki az adott egyetem állat orvosi csoportjába, vagy ugyan ezt Facebookon próbálod be.
2012. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én állatorvosis vagyok,bár elsőéves,de ha megmondod milyen könyv érdekel,utána érdeklődöm a felsőbb éveseknél.
2012. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én állatorvos vagyok, van jó pár felesleges könyvem, ha érdekel. :)
2012. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj, köszönöm, elnézést, hogy csak most válaszolok, nem gondoltam, hogy még írnak nekem. :)

A vizsgám már megvan, de a praxishoz még mindig jól jönnének.


Kisállat rendelőben helyezkednék el valószínűleg, ezért kisállatos immunológia, élettan, belgyógyászat, parazitológia, aneszteziológia, gyógyszertan nagyon hasznos lenne. Sokat várnak el ugyanis szakmailag már egy szaksegédtől is, pl. betegségek tüneteiről, lefolyásáról, szövődményeiről, kezeléséről nekünk is fel kell tudni világosítani a gazdikat, ill. a gyógyszerek hatásait is ismernünk kell.


Milyen jegyzeteitek, könyveitek van + ár?

2012. okt. 9. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!