Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » SOS . Leirom lent hosszaban?

SOS . Leirom lent hosszaban?

Figyelt kérdés
gépeztem és egyszer csak valami system progressive protection 3.7.0 vírusos cucc előugrott és illyet irt hogy a mozilla firefox megprobálja elküldeni a hitelkártya adatainkat egy másik gépnek . valami vírus került a gépre vagy a franc ????
2012. szept. 21. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdés: megadtad a hitelkártya adatokat valahol?
2012. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom .. 15 éves vagyok gözöm sincsen . csak ültem a gép elött és beadta ezt a szöveget :firefox internet böngésző fertőzött féreg. ez a féreg megpróbálja elküldeni a hitelkártyád adatainak egy másik gépnek . ( google forditoval forditottam le mert anglul volt irva )
2012. szept. 21. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Kapcsold le a géped a hálózatról, aztán pucold/pucoltasd ki. Vírus. Soha ne adj meg semmilyen adatot. Vigyázz arra is, milyen jelszavakat gépelsz be azon a gépen!
2012. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké . köszönöm ! :)
2012. szept. 21. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ez csak egy kamu reklám volt. Léteznek olyan reklámok, amik úgy néznek ki, mint egy valós hibaüzenet, és valójában akkor töltöd le a vírust, amikor a hibaüzenetre kattintva azt hiszed, hogy a épp vírusirtót töltöd. (Nem mellesleg ilyen reklámok többnyire 18+ oldalakon vannak, szóval ejnye-bejnye...)
2012. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az előző válaszolóval egyetértek


a hitelkártyaszám formátuma: 0000 0000 0000 0000

titkos kód a hátoldalon: 000

lejárati idő: 00/0000

kártyatulajdonos neve: xxxxxxxxx (xxxxxxxxx) xxxxxxxx


ezek a hitelkártya adatok, amelynek ismeretében le lehet húzni pénzt a számládról

2012. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek :) sikerült megoldani a hugom megcsinálta valahogy
2012. szept. 22. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!