Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges fehér emberbol...

Lehetséges fehér emberbol négert csinálni valami orvosi beavatkozás által, vagy valahogy?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 22:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Michael Jackson nem akart fehér lenni. Betegsége volt, ami következtében foltosan kifehéredett. Gondolom ezt próbálták folytonossá tenni sminkel meg talán beavatkozással. De ne találjunk ki hüyleségeket, hogy a plasztikai műtétei miatt lett fehér? Gondold át. Megműtik az orrát és fehér lesz az egész pasi? elég hihetetlen és nem is igaz.
2009. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
77%
pont ma volt a fokuszba hogy bör betegsége volt.!
2009. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

"...Michael Jackson nem akart fehér lenni..."


Tényleg?... 8-o

Akkor nem értem, hogy a széles száját miért operáltatta vékonyra?...

Vagy a széles vaskos (negroid!) orrát miért műttette kis pisze europid formára?...

Vagy a kis gödröcskét az állán miért alakíttatta ki műtéttel?...

A plasztikai műtéteit az ő akarata szerint végezték el rajta, nem a véletlen műve volt és nem fejlődési rendellenesség!!!


Az, hogy MOST mit írnak egyes lapokban, az egy dolog, de én nagyon jól emlékszem a korabeli újságok híreire : mindent megtett azért, hogy fehéredjen a bőre, különleges gyógyszereket szedett pont ezért!!!

Ja, hogy aztán ez a gyógyszer (vagy más) később pigmentzavarokat okozott nála, már kicsit sem csodálom...


Ettől még a zenéjét szeretem és a tehetségét elismerem, de amit a testével művelt, az sajnos borzalmas... Biztosan lelki eredete volt, amiért emberileg nagyon sajnálom.

2009. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
86%
És te miért akarsz néger lenni?
2009. aug. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%
2 doboz Neolux.
2009. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%

Negroplasztika, nézd cska meg a South Park 901-es részét. :)


Akár Zsiffin vagy Jogfin is lehetsz.

2009. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
32%
Legföljebb a South Parkban
2009. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

01:36

Igen, az arcát ő operáltata át, de nem attól lett fehér. Betegsége miatt lett fehér. És szerintem ne hidd el amit az újságok írnak mert azokból szinte semmi sem igaz. Na talán az hogy elhunyt. Amúgy szerinted létezik olyan gyógyszer amitől hipp-hopp fehér lesz? NEM. és itt a vége

2009. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%
én úgy tudom, pigment beültetéssel el lehet érni a fekete bőrszínt
2009. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%
négerré kell tetováltatni magad.
2009. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!