Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nektek erre mennyi jött ki?...

Nektek erre mennyi jött ki? Szerintetek is csak egy újabb gagyi IQ teszt ami hízelegni próbál a kitöltőinek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 18. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
129
2012. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Raven elvileg egy komoly teszt, de nem ismerem pontosan, így nem tudom, ez mennyire okés.


Nekem kb. az első fele túlságosan egyszerűnek tűnt, szinte gondolkodás nélkül kattintgattam (különösen a 19. feladatnál :D ). De aztán voltak olyanok is, amikben nem igazán találtam logikát, úgyhogy csak tippeltem; de így is maradt még 10+ percem.


Tudtam, hogy nem vagyok éppen jó formában; de azért arra nem számítottam, hogy csak 112 lesz az eredményem. (Közel egy évvel ezelőtt a Mensa próbateszten ennél magasabb volt.)

Szóval részemről passz; majd valaki hozzáértőbb megmondja, mennyire lehet komolyan venni. :)

2012. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nem IQ teszt.

ez annak csak egy szelete, egy IQ tesztben többek között van még térbeli képesség, matematika, memória, nyelvi képesség stb.

ha rendes IQ tesztet akarsz tölteni, akkor látogass el a Mensa oldalára [link] ott van próbateszt. csak ne lepődj meg, mert ez harmatgyenge ahhoz képest.


első voltam.

2012. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azon gondolkodtam el, hogy a tesztnek figyelembe kéne vennie a koromat. Ugyanis nem mindegy, hogy egy 33 évesnek jönnek ki az adott eredmények vagy egy 7 évesnek.


Amúgy mi az a "deviation"? Rágugliztam, de egy szót nem értek abból, amiket leírtak. Mert a deviation függvényében 122, 124 és 136 jött ki. És ez akkor most mennyit jelent nálam?

2012. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valóban a wiki szerint ez csak a general intelligence-nek csak egy részét vizsgálja. Nekem 126 lett ami érzésem szerint úgy 15-20 ponttal magasabb lehet a ténylegesnél. XD
2012. okt. 19. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

15ös szórásban: 127

16os szórásban: 129

24es szórásban: 143

(Ezzel talán a 4. kommentelő kérdését is megválaszoltam.)

Maradjunk annál, amelyik a legjobb fényt veti rám.:P

2012. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem 94
2012. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!