Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tenyleg leteznek termeszetfele...

Tenyleg leteznek termeszetfeletti dolgok?

Figyelt kérdés

Annyi "bizonyitek" letezik rajuk, de megis...

Most akkor mi van??


2012. okt. 26. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs bizonyíték. Ha lenne, akkor már nem hívnák természetfelettinek.


Ha valamit látsz a TV-ben vagy youtube-on, ami szerinted "természetfeletti", akkor az kamu.

2012. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bizonyíték nincs rájuk.Elhinni pedig teljesen felesleges,amit ezekkel kapcsolatban terjesztenek,mert nem igazak.
2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pinocchio ***** válasza:
Már a kérdésed is paradox,a Természet mindent magába foglal,tehát e felett nincs semmi.
2012. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem!
2012. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pumukli is létezik, nem?
2012. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott egy Aquinói Szent Tamás idézet: "A csodák nem a természet ellenében történnek, hanem csak annak ellenében amit mi a természetről tudunk."
2012. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez attól függ hogy elhiszed e .Szerintem vámpír vérfarkas nem létezik de szellemek igen.Én elhiszem hogy van természet feletti dolgok mert én képes vagyok a telekinézisre vagyis én saját magamnak bebizonyítottam hogy létezik.Persze vannak akik jönnek hogy csalsz meg trükköt használsz.Én úgy vagyok vele hogy mindenkinek saját döntése az hogy elhiszi vagy sem.Van akinek az nem elég bizonyíték hogy néhány ember képes rá.
2016. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!