Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A fizikusok mit mondanak...

A fizikusok mit mondanak Dynamo trükkjeire?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem ide illik a kérdés, de kíváncsi lennék, hogy mikkel lehet magyarázni egy-két trükkjét? Pl. ezt: http://www.youtube.com/watch?v=MSqTbyibE7Y

2012. okt. 27. 23:33
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha meg lehetne magyarázni, nem indulna már a második évad. Én személy szerint tisztában vagyok azzal, hogy van valamiféle magyarázat a háttérben. De amíg ki nem derül, ne adj isten, el nem árulja, addig képes vagyok úgy tekinteni rá, mintha varázslat lenne.
2012. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge videotrükk. A felvétel elég zavaros, folyton belemozdulnak a képbe mások. Egy ilyen alkalommal, meg persze egy kis vágással simán kicserélték az élő személyt egy felfújt ruhára, amit aztán hirtelen leeresztettek.
2012. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?tudomány?egyszerű trükk az összes.álomvilágban élsz barátom.
2012. okt. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megmagyarázni? Dynamo (és úgy általában az összes bűvész) játssza a saját játékát: nem megy el laborokba, kontrollált kísérleteket végezni hanem egy műsorral kábítja az embereket, a megfejtés nem a fizikusok dolga hanem a népes bűvésztársadalomé, aki meg tényleg úgy gondolja, hogy varázslat van a háttérben az idióta.
2012. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 msebi06 válasza:
100%
Tuti trükk az egész, de épp ez a jó benne, hogy nem tudod micsoda és ámulsz rajta. Nekem nagyon bejönnek. Tudom hogy nem egy Isten, hogy csak úgy magától járjon a vízen, hanem vmi trükk van a háttérben, de nagyon ügyes, épp ezért szeretem a trükkjeit. Nem semmi lehetett így elsajátítani őket, nincs semmi természetfeletti képessége, csak tehetséges a trükkök megvalósításában.
2012. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Na most ebben a trükkben amit te belinkeltél ez a trükkje pont egy kameratrükk. Nem nagyon szokott Dynamo kameratrükköket alkalmazni de ez az volt. Szerintem nagyon gyenge volt ez tőle, mert jó bűvésznek tartom. Azért mondom hogy ez kameratrükk volt mert a kamera egyrészt HOMÁLYOSAN mutatta a képet, másrészt össze vissza rángatozott haramdrészt dirket odaált a kameraman ahol emberek vannak. ÉS hogy miért? Hogy semmit se lássunk abból hogy kicserélik Dynamot egy felfújható babára. Ha nem lenne kameratrükk akkor Dynamot mutatni kellet volna elölről meg minden oldalról homályos kép nélkül és nem úgy hogy emberekközött van a kamera.
2012. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valami háttér biztos van benne, de ha elárulná akkor utána senki sem nézné. (Meg biztos vannak "beépített" emberek is, és egy kis előre rendezés.)
2013. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!