Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szellemek? Bővebben lent.

Szellemek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Belegondoltam, hogy ha én meghalnék és netán szellemként bolyonganék a Földön akkor én nem akarnék semmi rosszat senkitől sem, főleg nem halálra ijeszteni. Tehát ha léteznek szellemek nem kell félni tőlük mert ők is csak emberek, test nélkül? Nektek volt már élményetek velük kapcsolatban?
2009. dec. 1. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A gondolatmeneted addig oké, hogy a szellemek test nélküli emberek - bár inkább úgy fogalmaznék, hogy test nélküli lelkek - azonban vannak gonosz emberek is, akikből ilyen elven gonosz szellemek lesznek. :D


Különben ezt a szellemesdit sem megcáfolni, sem bizonyítani nem lehet. Az tény, hogy van valami, ami miatt azok vagyunk, akik. Azonban hogy mi lesz a lélekkel (már ha tényleg van ilyen ebben az értelemben) a halál után, nos, erre a választ mindenki megtudja majd.


Nekem eddig semmiféle paranormális jelenségben nem volt részem, még nem láttam / érzékeltem szellemeket.

2009. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző válaszoló, tisztázom neked a szó jelentését.


[paranormális]

az a jelenség, ami az eddigi tudományos ismereteinkkel nem magyarázható .

2009. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha en szellem lennek tuti ijesztgetnek, nem rosszandekbol...Csak a hecc kedvéért.
2009. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Én az egyébként sántikáló öregembereket szoktam látni a busz után futni, szerintem ez eléggé paranormális.
2009. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Néha nagyokat szellentek. Sőt néha sz*rás után, ha nem mosom meg a seggem akkor csíp, ameddig meg nem mosom.

Ez paranormális?"

XD ezen mennyit szakadtam XDDD

2009. dec. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele xD de én a tuti h az okoskodó tudósokra ráhoznám a frászt minden estexD
2009. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!