Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz talán? Vannak szellemek?...

Kiscsillag kérdése:

Igaz talán? Vannak szellemek? A kisgyerekek tényleg látják őket? Ha igen, akkor hány éves korig?

Figyelt kérdés
Hát édesanyám azt állítja, hogy igen. De az unokatestvérem felesége is akinek van egy kisfia... Ezt azért mondják mert náluk a kisfiú a szoba ajtaja mőgé nézett mindig... Ez fura... De mondjuk én is érzem néha a jenlétüket csak elvagyok bizonytalanodva, hogy csak képzelődöm... Lécci nemet és kort is írjatok.... 15/L
2009. aug. 14. 19:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%

Szellemek márpedig nem léteznek, csak bemeséled magadnak hogy érzed a jelenlétüket.


tizenkilenc eff

2009. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%

szellemek vannak.

a gyerekek olyan 2-3 éves korukig látják őket.

2009. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Én hiszek benne. A nagymamám hirtelen halt meg, nem tudtam elköszönni tőle. Sokáig éreztem, hogy velünk van. Leestek dolgok, amiknek nem kellett volna, becsukódott az ajtó, de nem volt huzat, stb. Ilyenkor gyújtottam egy mécsest pár pecre és mondtam nevetve, hogy ne ijesztgessen. Lassan elengedtem lélekben és nem jött többé. Állítólag csak az arra fogékony emberek érzik a jelenlétüket.
2009. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
hallottál már az agykontrollról? ha bemagyarázod magadnak, akkor mindent elhiszel, főleg ha félsz.
2009. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, de én nem féltem!! Nem magyaráztam be magamnak, megtörténtek a dolgok. Sőt, a nagypapám álmomban jött. Azt mondta, hogy apumnak (a fiának) nem tud üzenni, így nekem mondta el, hogy a spórolt pénz hol van a lakásban. Ott volt. Megdöbbentem, mert abszolút hitetlen voltam addig ebben a témában.
2009. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Szellemek léteznek, de nem hinném, hogy egy gyerek látná őket. Bár, ki tudja?
2009. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok. Csak megjegyzem, mielőtt lehurrognátok, hogy a pénz nem egy sablonos pénzeldugós helyen volt, eszünkbe sem jutott addig ott keresni. Sőt, nem is tudtunk arról a pénzről.
2009. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
Én hiszek bennük, meg abban is amikor kapcsolatot létesítenek még élőkkel. Szerencsére nekem még nem volt ilyen "élményem", úgy érzem én nem vagyok fogékony az ilyenekre. Szerintem viszont legtöbbször (főleg aki félős) csak beképzeljük magunknak az ilyen dolgokat. Én nem akarok ilyen tapasztalatokat szerezni, ilyenektől nagyon félek, tuti beijednék. 16/f
2009. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
57%

Mi vidéken lakunk.Tesómékat vártuk aznap délelöttre.Vártunk vártunk csak nem jöttek.Délben lefektettem az akkor még pár hónapos kisfiamat és nem szokásom aludni napközben de elszúnyokáltam.Azt álmodtam hogy bejött a szobába a sógorom meg egy vadidegen rossz kinézetü férfi.És csak annyit mondott a tesóm férje hogy szia.Ennyi volt az egész,nem is nagyon foglalkoztam vele.Aztán eltelt a nap nem jöttek nem telefonáltak gondoltam közbe jött valami mert épp akkor vettek egy lakást szóval ezer dolguk volt.Este mondtam páromnak hogy ne kapcsoljuk ki a telefonokat(mindig kiszoktuk),rossz érzésem volt.Nem konkrét személlyel kapcsolatban csak úgy.Éjfél után anyum hiv hogy Sógorom felakasztott magát:(,a halál beálltát dél körülre állitották meg(mikor álmodtam vele).Szóval azóta hiszek benne!

Mondjuk érdekes mert nem voltunk rosszban de igazából nem voltunk olyan közeli kapcsolatban annak ellenére hogy szinte minden nap találkoztunk.Elötte két nappal beszélgettünk az évek alatt úgy mélyebben!Ez ami egy kételkedtet benne hogy tényleg el jött e vagy csak megérzés volt!

Utána hónapokig éreztem valami furát,nagyon féltem.Ezért lehet csak bele képzeltem!

De tudjátok mi az érdekes?Ahol akkor mikor meghalt laktunk anyósékkal szóval soha nem voltam egyedül mindig féltem.Azóta elköltöztünk pont oda ahol történt a haláleset és érdekes módon egyáltalán nem félek itt pedig reggel 9töl van olyan hogy 11ig egyedül vagyok itthon a gyerekekkel.

2009. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%

Vannak szellemek. A kisgyerekek látják őket. Egy természetben előforduló átlagos testalkatú kisgyerek 2 év 8 hónapos koráig látja teljes mértékben a szellemeket. Azonban ahogy idősödik egyre gyengülő mértékben véli felfedezni őket, majd eltűnnek a szeme elől.

Ismerek pár szellemidézőt. Ők használnak szellemdetektor kisgyerekeket, de mivel 3 éves korukra mind kiégnek, addig meg kifejezni magukat nem nagyon tudják, nehéz pontos képet kapni róluk.

De otthon nem ajánlom, hogy kisgyerekekkel derítsd föl a szellemeket, mert tudni kell mikor kell leállni, és ha magadra haragítasz pár rossz szellemet akkor nagyon durva vérengzés, csonkolás, mészárlás lesz a vége, aztán a rendőrök vakarhatják a fejüket, mert tettes soha nem lesz.

2009. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!