Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz talán? Vannak szellemek?...

Kiscsillag kérdése:

Igaz talán? Vannak szellemek? A kisgyerekek tényleg látják őket? Ha igen, akkor hány éves korig?

Figyelt kérdés
Hát édesanyám azt állítja, hogy igen. De az unokatestvérem felesége is akinek van egy kisfia... Ezt azért mondják mert náluk a kisfiú a szoba ajtaja mőgé nézett mindig... Ez fura... De mondjuk én is érzem néha a jenlétüket csak elvagyok bizonytalanodva, hogy csak képzelődöm... Lécci nemet és kort is írjatok.... 15/L
2009. aug. 14. 19:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
utolsón de jót röhögtem. és mégis hogy kaszabolnak le mindenkit? és mi az, hogy rossz szellem? mitől rossz? miért lett egyáltalán rossz? mekkora baromságokat beszélnek egyesek összevissza. ha elgondolkodnátok egy kicsit, vagy ha odafigyeltetek volna az iskolában, ilyen fel sem merülne, hogy vannak szellemek.
2009. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%
Szellemek léteznek. Nem hittem bennük, amíg nem találkoztam eggyel. Nem bemagyaráztam magamnak, tényleg megtörtént. Szerintem a gyerekek olyan 2-3 éves korig látják, egyik barátnőm kisöccse már látott nem is egyszer.
2009. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
22_22: Lemaradtam valamiről? Tényleg tanították az iskolában, hogy szellemek nem léteznek? Én ilyenre nem emlékszem. De bunkó dolog lehurrogni valakit, mert nem ugyanaz a véleményed, mint neki.
2009. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
80%
Szerintem azt se tudjuk bebizonyítani hogy léteznek de aztsem hogy nem szóval ez szerintem örök titok marad.De igen bevallom vannak egyes fura egybeesések lehet szellemek okozzák lehet h csak véletlenek.
2009. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

22:22

a rossz jelentése-> nem megfelelő, nem kívánatos, stb.

Persze lehet más jelentése is.

Manapság már az ilyen alapvető fogalmakat sem tanítják az iskolában?

2009. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
én nem a rossz jelentését kérdeztem, de látom nem sikerül válaszolni a kérdésemre.
2009. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem mindenki veszi a lapot, Irónia nem egy ország
2009. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
az viszont igaz hogy elég egysíkú gondolkodás mód lenne az ha azt hinnénk hogy csak ez az egy világ van amit látunk meg amiben élünk.. biztos vannak más kézzel nem fogható dolgok is. a szellemekben konkrétan én sem hiszek nagyon, bár tényleg vannak furcsa dolgok :D
2009. aug. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát.. Elég eltérő, de sebaj... Várom a többi választ!!!
2009. aug. 24. 19:49
 20/27 anonim ***** válasza:
60%

Hát, kategorikusan kijelenteni hogy hány éves, hány hónapos korukig mit látnak a gyerekek, szerintem butaság.

Inkább a csecsemőkre tippelnék, hogy látnak valamit, de talán inkább aurát mint halott embereket.

A macskák, azok igen. Nekünk van öt, alkalmam nyílt megfigyelni őket. Van, amikor követ a tekintetével valamit a fal mellett, ami nem pók, nem szösz, nem muslinca, nem fényjáték. Vagy csak bámul valamit egy olyan helyen ahol elvileg semmi nincs.

Nem nagyon látom értelmét hogy halottak visszajárkáljanak.

Amikor apukám meghalt, a hugom álmodott vele, nekem a kezemben maradt egy bögre füle (egyszerűen levált róla a bögre..), apu anyukájánál pedig széttört pár tányér a polcon csak úgy, meg az üveg a hűtőben... de ez sem azért lehetett, mert a szellem visszajött, egyszerűen apu körül túl sok volt a feldolgozatlan emberi kapcsolat, az indulat. Amikor meghalt, az indulatszálak mintha elpattantak volna...

Szerintem van ilyen.

A macskák is lehet, hogy csak energiákat látnak.

2010. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!