Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen tudok tanulni....

Nagyon nehezen tudok tanulni. Kevés időm van. Az iskolába nagyon fáradt vagyok, és nem tudok teljesen oda figyelni.9-kor fekszek fél 6-kor kelek. Messze van a sulim. Mit tegyek, hogy jobban tanuljak?

Figyelt kérdés
Kémia, Fizika és Föci..ezek azok amikből bukásra állok. Nagyon nem megy nekem. Tudom, hogy nagyon fontosak. De nem mennek. Help!
2012. nov. 20. 17:48
 1/1 anonim válasza:
Hát próbálj meg szüntekbe [téli őszi tavaszi]megcsinálni az összeset és egyes anyagokat próbálj meg előre megtanulni és a munka füzet feladatait meg oldani legalább is megpróbálni ha megbirod tanulni na persze ha azt óráncsináljátok meg akkor ne csak ha az szokott lenni a lecke...az átlagod javítása érdekében ha tudsz csinálj szorgalmit ha nem akkor csak tanulj hisz az a fő és sok sikert remélem valamennyire hasznos volt a válaszom:D
2012. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!