Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan keletkezett a világegye...

Hogyan keletkezett a világegyetem?

Figyelt kérdés
Mostani tudomány alapján és általatok gondolt is jó, csak tüntessétek fel, hogy melyik az igaz.

2013. jan. 2. 01:51
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Valóságról nem nagyon beszélhetünk, hiszen csak következtetni lehet az ősrobbanás tényére. A táguló univerzum enged erre következtetni, hiszen, ha megfordítjuk elméletben a tágulás irányát, egy pontba tömörödik minden. A tudósok többsége úgy véli, hogy a kis pontba tömörödött anyag, amikor elérte a kritikus határt szétrobbant és kitágult, létrehozva a ma ismert anyagot, energiát, és világegyetemet. Én ebben kételkedek, mert nem igazán tudok elképzelni ekkora tömörséget, nem beszélve arról, hogy kellett lennie egy előző világegyetemnek is, ami tömörödni tudott és természetesen energiának is aminek hatására bekövetkezett.
2013. jan. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem isten teremtette 10000 évvel ezelőtt, a bibliából következtetve.
2013. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Hamár így, akkor miért nem 6000 éve?
2013. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!