Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A szociopata/pszichopata...

A szociopata/pszichopata tudja magáról, hogy beteg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de anno azt olvastam egy ilyen témájú könyvben, hogy a szociopata sokszor tisztában van azzal, hogy nem "normális" a viselkedése, ezt ugye próbálja is rejtegetni, míg a pszichopatában nagyon ritkán tudatosul.
2013. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
5%

1.ez nem egy betegseg mivel nem virus vagy bakterium terjeszti nem lehet elkapni sem.

2.van aki tudja van aki nem a pszihopatak ki tudjak kapcsolni az empatiat ezt tudjak magukrol de nem felrltetlenul tudjak hogy ebbol all pszihopatanak lenni

2013. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

mind a kettő egy személyiségzavartipus, nem tudják magukról, maximum hogy valami nem stimmel" (a többi emberhez képest persze)

a "Beteg"-nek pedig nem az a feltétele hogy el lehessen kapni vagy virus legyen...

2013. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szociopata vagyok és tudom magamról. Ezt baromi nehéz elrejteni, mivel az embernek nincs semmi érzelme, mimikája vagy olyan erőteljes gesztusai. Borzasztó nehéz megjátszani állandóan az érzelmeket, de hát muszáj.
2013. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!