Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeintetek ket nyelvet egyszer...

Szeintetek ket nyelvet egyszerre tanulni, mennyire "szerencses"? Mondjuk ugy, h delelott Nemet, delutan pedig Angol.

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, neked mennyire megy!

Egyrészt nyilván nehezebb több nyelv egyszerre való tanulása, mert, főleg ha nem jó a nyelérzéke valakinek, könnyebben bele lehet kavarodni.

Másrészről viszont jót tesz a gondolkodásodnak, tanulási készségednek, ha több dolgot (főleg nyelvet) tudsz egyszerre tanulni.

2013. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én 2 nyelvet tanulok, és elég nehéz :/
2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Szeretnek haladni veluk, ezert tanulnam igy. Mar az alapok megvannak mendket nyelvbol de az meg gimibol maradt meg, igy biztosan lehet rajta meg finomitani! :) egyutt meg nem tanultam a kettot...

2013. jan. 13. 13:45
 4/6 shoona:D ***** válasza:
az iskolában a gyerekek éveken át 2nyelvet tanulnak egyszerre és megy nekik :) szerintem próbáld meg
2013. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én anno a németet és az angolt együtt tanultam, szerintem ezzel a kettővel nem lesz gondod, ha lelkiismeretesen tanulsz!

Most viszont a görögöt kezdtem el és meleltte a lengyelt próbáltam még - na ez már nem megy, mert mások a görög betűk és a lengyel betűk is, ezt valahogy nem tudja úgy befogadni az agyam...

De az angollal és a némettel szerintem nem lesz gondod!

Sok sikert és kitartást! :)

2013. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Kicsit tartottam tole, h negativ valaszok erkeznek majd de igy most meg elszantabb lettem. :)

Koszonom szepen mindenkinek!

2013. jan. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!