Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ennek a macskának milyen...

Ennek a macskának milyen betegsége van?


2013. febr. 17. 09:09
 1/5 GLadislaus ***** válasza:
2013. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

1. A videón nem egy, hanem két macska látható, tehát a kérdés helyesen:

"Ezeknek a macskáknak milyen betegségük van?"


2. A kulcsszavaid egy része abszolút nem kapcsolódik a kérdéshez.


3. A videó alatt néhány centire található a leírás, amit ha elolvastál volna, ki sem kellett volna írnod a kérdést. Idézem:

"charlie and spike were two kittens with myotonia congenita, otherwise known as 'fainting goat' syndrome. at the slightest sound or movement, the kittens responded by collapsing and falling into a rigid paralysis which lasted about a minute before they returned to normal.If a pin dropped they dropped too. This condition had hardly ever before been diagnosed in a cat, is rarely found in dogs and is more common in goats. The kittens were able to walk, but they could not run or jump. sadly they both died from this condition in October 2010"


4. A leírásban megnevezett betegség Wiki-oldala:

[link]

2013. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak nem tudok angolul ennyi , és úgyakartam írni a kérdést hogx " ezeknek"
2013. febr. 17. 11:46
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy én sajnálom őket, kegyetlen ez az élet de nagyon
2013. febr. 17. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz angolul? Szerintem akkor mielőbb kezdd el tanulni, a mai világban szinte nélkülözhetetlen.

A nyelvtanulással a magyar nyelvi készségeid is fejlődnek, beleértve a helyesírást is. (Tudom, most azt fogod írni, hogy csak siettél. :D )


A beteg cicákat egyébként én is sajnálom. Nekem is van macskám, bár igazából a madarakat jobban szeretem, de hát a kettő együtt nem megy...

Ősszel volt egy furcsa betegsége a gézengúznak, ami miatt ki is írtam egy kérdést, mert pont hosszú hétvégén lett nagyon ijesztő a helyzet, amikor az állatorvosok sem rendelnek. (Időnként forgott saját maga körül, nyávogott közben, és néha kb. úgy esett el, mint a te videódban a két cica. De azóta már megkapta a szükséges gyógykezelést, így rendbe jött.)


És persze minden más beteg állatot is sajnálok, a beteg embereket szintén. Tényleg nagyon kegyetlen tud lenni az élet... :(((

2013. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!