Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tudom megállapíttatni,...

Hol tudom megállapíttatni, hogy mely embertípusba tartozhatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem dinári, nordoid stb. Egyszerűen nem tudom meghatározni. Viszont olvastam már ilyen könyvet, ahol rengeteg ember le volt fotózva kutatás céljából. Esetleg tudnék valami ilyennel foglalkozó tudományos társasághoz fordulni?

2013. febr. 18. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de nem hiszem, hogy a konkrét kérdésedre válaszolnának. Az átlagemberen nagyon sok rassz fedezhető fel, hogy közülük melyik a domináns, pláne valami arány, az annyi vizsgálatot igényel, amit úgy sem akarsz megfizetni.

Ha nem ferde a szemed, átlagosan fehér a bőröd, a hajad világosbarnás, az arcod átlagos, akkor valami europid faj leszármazottja vagy, röviden magyar. Erősen szőke hajjal, jellegzetesen erős, szögletes arccsontokkal esetleg germán. Aztán ezt fokozhatod. Vannak jellegzetes, adott rasszra jellemző tulajdonságok, de ezek még annak a rassznak is csak egy részénél igazak. Fogadj el magadra egy szemre hasonlót a sok kép közül.

2013. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!