Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » HELP! Hol tudom megnézni h...

HELP! Hol tudom megnézni h sikerült e az emeltszintű kémia irásbeli vizsgám? S mehetek ki szóbelizni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az iskoládban vagy ha központilag jelentkeztél az Oktatási Hivatal oldalán le van írva, hogy melyik intézményben lehet központilag megtekinteni.
2013. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de én nem magyarországi vagyok igy nemtudok bemenni oda ahol irtam,esetleg neten nem lesz fent valahol? felvi?
2013. jún. 3. 19:21
 3/23 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem lesz fönt a neten, a sulidba nem küldik ki? Vagy már nem jársz oda? Mert elvileg ott van a megtekintés, ha meg már nem vagy gimis, akkor csak ott tudod megnézni, ahol írtad.
2013. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

sajnos nem,mert az itteni középsulik nem foglalkoznak a magyarországi dolgokkal -.-"

valahogy akkor megkell oldanom h feljussak Szegedre.

2013. jún. 3. 21:56
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen, akkor muszáj szerintem. Bár én a helyedben már beszéltem volna telefonon volna az Oktatási Minisztériummal (már ha elérhetők) Mert lehet, hogy az irataid felmutatása után e-mailben, vagy levélben elküldenék az eredményeket, bár nem biztos..
2013. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

huhh meglett mindkettő :D mehetek szóbelire

bigi 31 pont

kémia 10 :(


igy szóbelin kell jól teljesitenem,de van esély még az ötösre?

2013. jún. 4. 12:50
 8/23 anonim ***** válasza:
a kémia emelten 10 pontod lett? 25 ponttól mehetnél szóbelizni, Amúgy max pontos szóbelikkel se nagyon lenne meg a 45% így (ez a 3-as és ez jelenti a +50 pontot is)
2013. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
azt mondták mehetek.s mennyit lehet kapni szóbelin?s hogy számolom kih összes az mennyi pont,meg hanyas?
2013. jún. 4. 19:43
 10/23 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (több helyről is hallottam), hogy 25% alatt nem lehet szóbelizni.. max 50 pontot kaphatsz a szóbelire! 68 pontodnak kell lenni együtt, hogy meglegyen az 50 pont, ami lehetetlen a 10 pontosnál, de szerintem abból nem is szóbelizhetsz. Nézz utána, az OM oldalán, hátha írják (idén emelték a százalékot, eddig 20 körül volt a határ) de tényleg nézd meg, mert nem vagyok benne biztos..
2013. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!