Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Érettségi vs. Szesszió időszak?

Érettségi vs. Szesszió időszak?

Figyelt kérdés

Melyik vol nehezebb számodra? Bármilyen szempontból (tanulnivaló, stressz, stb)


Köszi a válaszokat, előre is. :)


2013. jún. 18. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy beoffolok, de már nem elsőnek találkozom ezzel a szesszió szóval, de nem tudom mit jelent. Felvilágosítanál ha megkérlek? Köszi! :)
2013. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hupsz, nem tudtam, hogy ez nem "egyezményes" szó :D Szesszió = egyetemi vizsgaidőszak (minden félévben egyszer) Legalábbis Erdélyben...
2013. jún. 18. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Áhh, értem..én ezt vizsgaidőszakként ismerem.


De elég egyértelmű melyik a nehezebb :) 3 éve volt érettségim, akkor ráparáztam..egy hét múlva két kemény szigorlatom van..bárcsak érettségi nehézségűek lennének..:D

2013. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érettségi vicc az egyetemi vizsgákhoz képest. Na jó nem mindenhol... Ismerek olyan képzést ahol az ismerőseimnek úgy kellett elmagyarázni mi az a szigorlat, ott lehet nem kell parázni egy-egy vizsgától...
2013. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!