Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Érettségi? Hogyan tudok...

Érettségi? Hogyan tudok gyorsan tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnapután lesz a vizsgám de tudok öszvisz 9 tételt szerintetek mit tehetnék hogy mindenből a kettesen meglegyen?legalább csak menjek át a vizsgákon most lesz szóbelim.. és még sok tételem van hátra hogyan lehetne gyorsan megtanulni őket?



2013. jún. 18. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Csak egy kérdés: Eddig mi a fenét csináltál? Ha időben nekiállsz, most nem kéne azon idegeskedned, hogy vajon hogy is fogsz átmenni.
2013. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Olvass el mindent egyszer.
2013. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom kellett volna beismerem hülye voltam..:s de meg is bántam az egész az én hibám :S
2013. jún. 18. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez kérlek esélytelen. Aki ennyire felelőtlen vessen magára, sose értettem miért érettségi a neve de most már látom. Kell hozzá egy bizonyos fokú érettség, hogy tanuljon rá az ember...
2013. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát azért megpróbálom :S
2013. jún. 18. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden tételhez tanulj meg öt kerek mondatot. Hátha kapsz egy kettest :) Sok szerencsét.
2013. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dia90' válasza:
Én is annyit tudok mondani, hogy mindent olvass el legalább egyszer, és próbálj kiemelni kulcsszavakat...mást már nem igazán tudsz tenni.
2013. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 acelsziv ***** válasza:

Vigasztald magad a tudattal, hogy van a világon pótérettségi is.

Amúgy meg viszel a tanároknak 1-1- üveg 20 éves 6 puttonyos Aszút és talán segíteni fognak, hogy azokat a tételeket húzd ki, amelyeket tudod is.

2013. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én kétszer olvastam el minden tételt, igaz nagyrészét tudtam mert már kellett az 12.ben is, ma voltam, póttételt nem huzattak, szóval holnap ilyenkor hivatalosan is érettségizett ember vagyok.
2013. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem menj el szóbelire és majd októberre tanulsz. Azokat sem értem akiknek a kettes érettségi jó, akkor minek érettségiznek?
2013. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!