Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan légyszíves? Ma érettsé...

Gyorsan légyszíves? Ma érettségi ünneplés lesz kerti sütögetés, meg ilyesmik? Lesz szalonna is amit imádok, de fogyó van, ha eszek 1-2 db-ot és egy-két szelet sütit akkor mennyit hízik, elrontok mindetn mert akkor inkább nem megyek el?

Figyelt kérdés
165/45/L
2012. jún. 29. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan egyél mindenből amit csak megkívánsz. egy nap bűnözés belefér.

majd holnap kevesebbet eszel és többet mozogsz.

jó étvágyat :)

2012. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
ne menj el
2012. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
45kg vagy?a bal karom nehezebb:)faszt aggodsz egyel:)
2012. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 izzó galagonya válasza:

Nem egy alaklmon múlt az sem, hogy zsírt szedtél magadra, az sem egy alkalmon múlik, hogy leadd!

Ha a saját érettségidet vagy egy barátodét ünneplitek, csúnyább dolog kihagyni, mint amilyen csúnya egy ottfelejtett hájpaca. Könyörgök, a fogyózást csinálod a jobb élet kedvéért, nem az életedet éled a fogyózás kedvéért, állíts már föl egy értelmes fontossági sorrendet!

A szalonnát amúgy én is imádom :) (kb. 157/46 L)

2012. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Egyébként miért fogyózol? 165/45 nagggyon jó! Én személy szerint 163/51 vagyok, és még én sem akarok fogyni, maximum izmosodni, neked is inkább azt kéne szerintem.
2012. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj el, még a végén elkerülnéd az anorexiát. Miért fogyózol 45 kilósan?
2012. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerti sütögetés után, de legkésőbb hétfőn meg sürgősen menj és kezeltesd az anorexiádat. Kórosan soványan is attól félni, hogy hízol, már bőven belefér az anor. nerv. kategóriába.
2012. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!