Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen életünk lenne ha...

Milyen életünk lenne ha elfogy a kőolaj, földgáz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
most például megfagynánk. de ha fel lennénk rá készülve, és nem egyik napról a másikra fogyna el, akkor elvileg csak pár mágnás g3ci pénze bánná, viszont akkor meg a fa árát emelnék meg annyira, hogy abból tudjanak harácsolni. szóval sok változás nem lenne, csak még fát is kéne vágni, és salakolni.
2009. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország kerülne a világpolitika középpontjába végre, alattunk a hatalmas termálvízkészlettel...

És a bioenergiára is lennének tippjeim itthon...

2009. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nemrég néztem egy videot Hetesi Zsolt előadásában , aki azt mondja hogy 4éven belül bekövetkezik hogy elfogy a kőolaj..:SSSS
2009. okt. 20. 11:54
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

asszem olyan 10évet mondtak még?

Viszont ezért picit több lenne mint a fűtés átállása fára.

Hiszen benzin se lenne.

Előjönnének nagy nehezen az elektromos autók meg az étolajjal működő kocsik, stb. Persze valaki ezt tuti szépen bemarkolja majd.

2009. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
kreatív
2009. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem lenne tv sem meg számítógép..és szerintem ez így elég dva mert eddig kommunikácio és médiára akartam menni de ezek után felesleges..komlyan azon kell gondolkodnom h ezekben az időkben milyen szakkal tudnék egyáltalán érvényesüülni.....
2009. okt. 20. 12:07
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
mé'ne lenne TV? Az áramot nem csak kőolajból lehet termelni. Erre vannak a szélerőművek, a vízierőművek, stb. Az országok ezen kínlódnak most, hogy ez meglegyen. Németország pl a szélerőművekre hajtott rá tudtommal.
2009. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is hagyd! Inkább menj el szenesembernek!
2009. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem lesz annyi energia..komolyan ti mit gondoltok???ha elfogy a kőolaj teljesen megváltozik MINDEN
2009. okt. 20. 12:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lesz.

Csak már rég el kellett volna kezdeni rá felkészülni mert tíz év alatt nem egyik pillanatról a másikra fogy majd el hanem már adig is fokozatosan csökken .

De szerintem a búza akkor is megterem. Régen is kézzel vetettek meg lóval. A többi meg nem szükséges. Ha kenyér van minden van.

2009. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!