Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen életünk lenne ha...

Milyen életünk lenne ha elfogy a kőolaj, földgáz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lesz az élet, mint jópár száz évvel ezelőtt. Az a világ nem tud majd annyi embert eltartani, így elég sokan éhen halnak majd. De ez az előadásban is szerepelt. Sokkal előbb el kellett volna kezdeni az átállást megújuló energiaforrásokra, úgy több esélyünk lett volna.
2009. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
igen, de ilyen világban nem lehet élni!!!!
2009. okt. 20. 17:20
 13/21 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? Sőt, szerintem jobb is lenne, ha nem lenne kőolaj. Egy szélerőmű (amit az M1-es mentén is látsz a határhoz közelítve) sok áramot termel, egy háztömböt is eltart árammal (és akkor ez csak 1 db). A közlekedés sem fog összeomlani, több elektromos jármű kell, és akkor senki nem fog éhezni a repcemezők miatt.
2009. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
4 év alatt ezt nem fogják megcsinálni...meg nics meg hozzá az elegendő anyag
2009. okt. 21. 17:08
 15/21 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz, mert másképp nem megy. Ha nem csinálják meg, akkor majd én állítok fel magamnak szélkereket és biciklivel fogok járni. Enyire nem kell parázni és ki mondta, hogy 4 évig lesz elég a kőolaj?
2009. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt hogy elmennél az erdobe fát vágni, ottan aztán bele verheted magadnak, nem lenne internet, ahol ilyen sz@r kérdéssel húzod az idomet!
2009. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
akkor ne válaszolj! ez nem szar kérdés..csak a valóság..
2009. okt. 24. 21:14
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Ki nem sz@rja le hogy valoság, még a 10-dik generáciodnak is lesz nyersanyag elég, ez csak politikai duma te meg elhiszed, hogy mindennek vége, jaj mindjárt sz@rrá nevetem magam!
2009. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Mikor gyerek voltam, voltak szénbányák és dolgoztak az emberek, fával szénnel fűtöttünk, és nem fagytunk meg mégse. Volt az embereknek munka is és nem féltek a fagy haláltól sem.(én most sem félek ettől) Mindíg és minden esetben előre látónak kell lennie az embernek, akkor nem érhetik nagy meglepetések. Az öltözködésben is a régi divat jött vissza.......
2009. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözlet 2014 izgalmas világából, ahol kitartóan tonnaszámra van kőolaj és földgáz :D
2014. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!