Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az álmunk egy másik életünk?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Lehet, hogy egy ezelőtti életünk, vagy pont egy elkövetkező? És ha megálmodom valaki halálát az mit jelent? És mi van azzal hogy tudunk üzenni agykontroll segítségével? Akkor álmunkban is tudunk kommunikálni? Hol lehet ezeknek utánaolvasni?
2010. márc. 7. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

jaj ne már megint ez az agykontrollos hülyeség...

nem látod h ebben is csak a pénz van?

mint uri geller, ezo tv vagy vidámvasárnap.

kihasználják a jóemberek jóhiszeműségét.

2010. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Marhaság. Én elég ritkán álmodom, akkor is olyat, mint egy pörgős film, ahol néhány másodpercenként vágás van.
2010. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Álmaink az elmúlt időkben (elsősorban az elmúlt napon) minket ért impulzusok rendszerezése közben keletkező "zagyva" képek.

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

Az álmok csak álmok.


L

2010. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha megtudnad hogy az almod az az elobbi eleted mit csinalnal?szaladgalnal korbe-korbe mig meg nem halsz?


Szerintem marhasag,es tudomanyosan ugy tudom azt allitjak hogy a tudat alatti feldolgozza az informaciot amit begyujtott.ezert almodsz rosszat horror film utan,vagy ahsonlo jelensegek is ezert vannak.

2010. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy tudom, hogy az ember tudatának egy része (Rudolf Steiner könyvében van egy rajz róla) elhagyja a testet alvás közben, és kalandozik a szellemvilágban(energiavilágban, stb) . Tehát nem az előző, vagy a következő életben, hanem épp abban az életben, csak a testen kívül. És ezért történnek ott érdekes dolgok, sőt bizonyos ottani történések megelőzik az anyagi világban való megtörténést, ezért fordulhat elő a "megálmodás".
2010. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Marhaság.
2010. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az álmod a jelenlegi életed feldolgozása (leginkább az aznapi, de lehet régebbi is). Azért szükséges, mert különben az agyadnak dupla nagyságúnak kellene lennie, hogy mindent valós időben fel tudjon dolgozni.

Illetve a tudattalan előfordulhat, hogy így figyelmeztet valamire, amit ugye egyenesen nem tud megsúgni neked, mert ébren nem arra figyelsz.

2010. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amióta egyre gyakrabban megálmodok előre dolgokat, én már nem tudom mit higgyek. ezeket nem hiszem, hogy a tudomány bizonyítani tudná, viszont a hideg is kiráz néha..
2010. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem lehetnek benne előző életből származó emlékek,de nem minden esetben,pl ha egy nagy kék könyv kerget,az nem hiszem,hogy megtörtént,inkább csak sokat tanultál mostanság..ha valakiről azt álmodod,hogy meghal,az az illetőnek hosszú életet jegyez..

az agykontroll rosszul működik,nem megbízható,nem ajánlatos,mert sajna veszélyes..

a telepátiát meg majd lehet hogy 2012 körül el is sajátítjuk,ha az a spirituális "felemelkedés" bekövetkezik,bár már nem sok mindent hiszek el ezzel kapcsolatban..

2010. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én sem tudom, hogy mit gondoljak e téren, inkább csak a teljességgel "marhaságnak" tekintőknek üzennék annyit, hogy mások szerint amikor zuhansz álmodban és hirtelen egy ugrásra felébredsz (vagyis leérkeztél), akkor az azt jelenti, hogy a lelked visszatért a testedbe. És ugye ilyet már mindenki érzett. Ezt mivel magyarázza a tudomány? Az ilyen szakadékból zuhanásoknak sztem ne sok köze lehet az aznapi eseményekhez...
2010. márc. 9. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!