Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Intelligensnek tartod azokat...

Intelligensnek tartod azokat a válaszolókat akik feleletként mellékelnek neked egy linket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 02:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2013. aug. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy hasznos-e vagy nem.
2013. aug. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Én mindig google-t használok, mielőtt kiírom a kérdésem, így feleslges linkelgetnie nekem a világhálóról. Pl. ha kiírom egy kérdésben, hogy a kvantumszámokat nem igazán értem, pedig többször átolvastam a tankönyvemben... akkor nekem ne linkelgesse a wikipediat, amin a kvantumszámok leírását még az egyetemi kémia tanár se érti. Köszi.
2013. aug. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy a profot idézzem egyetemről: "mi itt azt tanítjuk meg, hogy hol keressék a választ a könyvben". Tehát az emberiségnek már régóta túl nagy a tudása ahhoz, hogy akár egyetlen szakterület fontosabb ismereti 1 ember fejben tarthassa, főleg konkrét adatokkal, ha viszont egyszer már leírta valaki, akkor minek pazaolja az ember az időt, hogy mégegyszer leírja ide? Erre való a link, és kedves előző, nem csak wikipédiáról lehet linkelni, hanem mondjuk pubmedről vagy más tudományos folyóirítból is.

Nem is beszélve arról a tucatnyi esetről ,mikor valaki primitív dolgokat kérdez amit 10 másodperc alatt ki lehet guglizni.

2013. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon ritkán szoktam kérdezősködni, olyan kérdést meg végképp nem írnék ki, amire a választ pillanatok alatt meg lehet találni a Google-lal. Ha mégis link a válasz, az azt jelenti, hogy a válaszoló ügyesebb, intelligensebb volt, mint én, mert megtalálta, amit én nem. :D

Egyébként pont "a másik oldalon állok": sokszor linket másolok válaszként. Sok kérdés simán megválaszolható így, mivel a kérdezők egy része vagy nem tudja használni a Google-t, vagy lusta arra, hogy keresgéljen.

2013. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van a jó válasz, akkor persze.
2013. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Intelligenciára szerintem nehezen lehet következtetni egy link alapján, de hasznosnak lehet hasznos a link, ha ott van benne a válasz a kérdésemre, ez esetben persze örülök egy ilyen válasznak is.
2013. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem tartom semmivel sem intelligensebbeknek, de ostobábbnak sem, mint akik képesek arra, hogy hosszú, vagy épp rövid válaszokat pötyögnek be ide a saját kezükkel. Legfeljebb lustábbnak tarthatnám őket, de az megint csak komoly filozófiai vitákat eredményezne, hogy eldöntsük ez mégis jó vagy épp rossz dolog.


Viszont az elsietett általánosítás körül már nem ilyen homályos a terep, így megkérném tiszteletteljesen a kedves kérdezőt, hogy a jövőben tartózkodjon az ilyesmitől.

2013. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha jó a link...

Amúgy ez kicsit olyan kérdés, mint hogy "Intelligensnek tartod azokat az embereket, akik BMW-vel járnak?"

Ott is van balf&sz meg teljesen korrekt ember is.

G.

2013. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2013. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!