Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hamis az elméletem?

Hamis az elméletem?

Figyelt kérdés
Sokan pedzegetik az időutazás lehetőségét. Ennek ellenére, én úgy gondolom, nem fog bekövetkezni, legalábbis ebben az univerzumban és idősíkon nem. Mindezt azzal magyarázom, hogy a történelmünk során semmilyen lelet, bizonyíték nem utal arra, hogy "ismeretlen, jövőből érkező" személyek jelentek volna meg, illetve ha az időutazás lehetséges volna a jövőben, akkor nyilván másképp alakultak volna egyes háborúk (vagy épp direkt így alakították, de akkor érvénybe lép az első feltételezésem). Ha megvalósul az időutazás, úgy gondolom, hogy nem lehet majd befolyásolni, és véletlenszerűen akár egy párhuzamos dimenzióba, vagy egy korábbi univerzumba repít. Ti mit gondoltok erről?
2013. okt. 18. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges időutazás a jövőben, de a jövőből nem jöhetsz akkor vissza. Ha úgy mész el, hogy nincs gyermeked a jelenben, akkor a jövőben nem fogsz találkozni a leszármazottjaiddal.
2013. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az időutazás még elméletben is egy egyirányú út.
2013. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!