Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy szülő hogyan befolyásolhat...

Egy szülő hogyan befolyásolhatja a leendő gyereke képességeit?

Figyelt kérdés
Tehát azt szeretném megtudni,hogy hogy lehet befolyásolni pozitiv írányba.Nagyon szeretném tudni a pontost,tippeim nNekem is vannak.Nagyon köszönöm a segítséget!
2009. nov. 14. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ. Milyen képességről van szó, mennyi idős gyerekről, hogyan szeretnéd fejleszteni és mennyi időd van ezzel foglalkozni?

Egy a fontos minden esetben, semmit nem szabad ráerőltetni a gyerekre, annak könnyen az lehet a vége, hogy megutálja az adott dolgot! Csak akkor foglalkozz vele, ha őt is érdekli!

2009. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még meg nem született gyerekről van szó :) Tehát hogy a kromoszómák jó tulajdonságokat vigyenek.
2009. nov. 14. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat kell foglakozni a gyerekkel, ez mindenképpen segíti a fejlődésben. : )
2009. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos, én olyat hallottam, hogy ha állapotosan Mozartot hallgatsz, a gyerek tehetségesebb meg okosabb lesz. Lehet, hogy nem igaz, de már csak a zene miatt is megéri szerintem :)
2009. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A gyereket nagyon is lehet befolyésolni, igazi zsenit lehet belőle "faragni" születése előtt. Menjen el egy agykontroll tanfolyamra nézelődjön az agykontroll.hu n. Silva féle agykontroll. Olvasson agykontroll könyveket és majd rájön hogyan tudja a dolgokat saját akarata szerint befolyásolni. PL. José Silva: Gyógyíthatsz
2009. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod befolyásloni. Az emberkisérletek -ide tartozik a gének művi módosítása- illeglális, és nincs is olyan tudós, aki elvégezné neked.
2009. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változatosan étkezik, nem iszik, nem dohányzik, nem drogozik. Sok zenét hallgat, sokat zenél, vagy énekel, a saját kultúrájának zenéjét adja elő. Sokat beszél a babához.
2009. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a szubjektív véleményem, hogy nem csak a zene hat a gyerekre. A személyes tapasztalatom szerint befolyásolják a gyerek viselkedését az anya terhesség alatti gondolatai. Az első gyerekem születése előtt sokat foglalkoztam a mitológiával, mert a mítoszok kapcsolatban voltak a vizsgáimmal. Őszinte meglepetéssel vettük észre, hogy a gyerek mindenféle befolyásolás nélkül rákérdezett a mitológiai képekre, mellőzte a meséket, egymás után játszotta el a mitológiai szerepeket.

A második gyerekem hasonló meglepetéseket okozott a tánchoz való vonzódásával.

Nem állítanám, hogy egy konkrét téma hat, de valószínűnek tartom, hogy bizonyos lelkiállapotokhoz vonzódhat.

2009. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!