Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne hirtelen internet...

Ha nem lenne hirtelen internet, se mobil telefon, hányan kattannának be?

Figyelt kérdés
Ezt a fejlettebb országokra értem!Mert pl. magamból ki indulva már 10-12 éves a netem,de akkor örültem,ha 10 perc alatt bejött egy oldal!Most meg ha 10 másodpercig várakozok már hülyét kapok!Túl függ a fejlett ember már az internettől!Az nem tudás,hogy csak azt tudja az ember,hol kell keresni a választ és kipuskázni onnan!

2013. nov. 20. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt inkább az emberek kategóriába tedd fel.


(nekem itt van két polc verses kötet, ellenék velük hónapokig)

2013. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár tini csitri biztosan csapdosná a klaviatúrát hogy "hun van aa fééészbúúk?!!"
2013. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azt nézem, hogy a bankok, a katonaság, a tőzsde, az oktatás, de még az egészség ügy is az Internetre hagyatkozik, hogy azon kommunikáljon (nem is beszélve az IP telefonokról), akkor elég nagy gubanc is lehetne.
2013. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as Nagyon beletaláltál!Mert így összeomlana ez a civilizáció is.Az internet rabjai lettünk.Mert belegondolva ez fejlődik a legjobban...Azt hiszem visszavonulok egy darabig,mert Op-os feketelistás lettem,nem tudom miért:)!Én fejből darálom az anyagot,valaki meg a vikiből másol,az ám a tudomány!Minden jót!
2013. nov. 21. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: a bankoknak meg a katonaságnak intranetje van. Ciki is lenne, ha az internettől függenének. A sulikban is van LAN, sz'al most azért, mert nem lenne youtube, azért a belső hálók mindenhol működnének, ahol már 30 éve is működtek az internet elterjedése előtt is.
2013. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, ölj meg, mert teljesen más témában szóltam hozzá és csöpp köze sincs a kettőnek egymáshoz! Jól csinálod! (hármas voltam)
2013. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Xbox-hoz egyik sem létszükséglet.

Viccet félretéve az áram elvétele sokkal dúrvább lenne.

2013. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!