Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiszámolni hogy...

Hogy tudom kiszámolni hogy kb. hány mázsa akácfa van itthon? Sorba van pakolva

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 11:53
1 2
 11/13 anonim válasza:

10-es..Félreértesz. A benzint literben mérik, a kenyeret kilóra, a fát m3-re. 4x4 Új-Zélandon is 16.

A rejtett tartalék kit, hogy ver át, az más tészta.

2013. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

"erdős" vidéken éltem sokáig. Fatüzelésű kályhám volt. Az erdészetben vettem fát. Ök nem mázsára és köbméterre árulták, csak egyszerűen méterbe !

A kivágott fa kb 1- 1,2 m hosszú hasábokban van. kb egy méter magasra összerakjak, és amilyen hosszú a felrakott fa az annyi méter.

2013. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mérd ki körülbelül,hogy hány köbméter fád van és akk ugy ki tudod számolni,az akác nál egy köb 700-900 kg között van...

Ja de hozzáteszem ha köbözöl vagy ilyesmi 1*1*1 NINCS !!! ezt köműves használja a fát 1*1*1,73 ba mérik mert ennyi egy köb erdei tüzifa

2013. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!