Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni szöveg...

Ki tudna segíteni szöveg értelmezésben? Sürgős!

Figyelt kérdés

Kaptam egy szivatós levelet,de remélem itt az értelmiségi rétegben dekódolja ezt nekem valaki!...

Kedves xxxxxx!


Édesapád kéréséhez, miszerint szeretnétek Katalint a december 26-tól folytatólagosan elvinni, hozzájárulok.


Katalint 26-án reggel 9-től el lehet vinni. Este 19 órára kellene visszahozni, de van 2 óra minuszom, így 21 órára tolódik az időpont. A szünet második fele a tied, ez átjön ide, de reggel helyett Katalin marad, és 31-én 18-órára kell visszahoznod. Ebből kifolyólag keletkezik 12 óra +-otok. ezért azt kérem, hogy 6 vasárnapon keresztül 18 óra helyett 16 órára hozzátok haza, így még időben tudok vele készülni a hétfői napra. Így összeérnek az időpontok.


Kérem a visszajelzést, hogy megfelelnek-e a fentiek.



Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek.

.....!

a pontok a nevek!Rögtön kéri a választ,na de mit?Ítéletben folyamatos a kapcsolattartás!A szünet meg egybefüggően 15 napra jött ki nekem.Kérlek segítsetek!



2013. dec. 24. 13:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogy képzeli,hogy 200 km-ert szilveszter éjjel furikázok???
2013. dec. 24. 13:47
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és a szünet fifti-fifti!Most azt akarja,hogy 26-án hozzam el és még aznap 21-re vigyem vissza?Ez nekem tök értelmetlen!Így 23-óra körül érnék haza...ja és apám a szócsövem,mert nem állunk szóba 3 évnyi pereskedés után.
2013. dec. 24. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a Kati?
2013. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogy az apja vagyok,ő 8 éves.
2013. dec. 24. 14:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy nem tudsz véleményt alkotni a leírás megfelelőségéről, mert nem tudod kielégítő mértékben értelmezni a szöveget. Írja le táblázatba, töltsön ki egy naptárt, vagy ilyesmi, és azt küldje el. Az a tuti. Egyébként tényleg elég nyomorék módon van leírva a dolog... Ilyenek, hogy "van két óra minuszom", "reggel helyett Kati marad", és hasonlók nem teljesen tiszta, hogy mit is akar érteni ezen kifejezések alatt.


Egyébként szerintem a gyereknek sem tesz jót, hogy a komplett téli szünete furikázásokkal fog eltelni.

2013. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A bíróság nem neked ítélte?

AZ kemény

2013. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös ez tuti király ötlet!!!Nagyon jó!6-os,jól látod most fogom elvenni tőle,hiába járatta velem végig az ítélőtáblát,2 szer is és az összes pert megnyertem,méghozzá úgy,hogy az ügyvédemet is neki kellet fizetni,már elegem van belőle!A gyerek azért van még nála mert a legfelsőbb bíróság is képtelen volt dönteni helyesen,ugyanis 2 év alatt 2 gyereket szült és nagycsaládossá tette magát:),így a bíróság a kezeit mosta csak,és elég látványosan az ítéletben célozgat,hogy lépjek tovább...,mármint másik szervezet felé!Ez megint egy szivatós levél,hogy kapkodva írjak valami ökörséget.Itt ő hibázott,megint.Ezt nem ő írta az tuti,ez egy zavart trükkös levél,amit meg kell előbb fejteni.De ezt visszakapja!!!
2013. dec. 24. 16:44
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös Szerinted?A válaszom lenne!:

Kedves xxxxxxxx!


Köszönöm szíves hozzájárulásod és el is fogadom természetesen a FOLYTÓLAGOS kapcsolattartást!

Elég nehezen,de teljesen sikerült kielégítő módban értelmeznem és legközelebb egy táblázatba is írhatnád,a dátumokat,ha nem veszed sértésnek,hogy egyszerűbb legyen.

Természetesen egyet értek azzal,hogy a szünet második fele az enyém az idén.A 12 óra keletkező plusszomra azzal a javaslattal szeretnék élni,hogy mivel,hogy az új év első napja is piros betűs nap,ami szintén feleződik,így 12+12= az új év első napjával!Ezzel a szünetek is feleződnének és az ünnepek is.Sajnos a vasárnapba nem tudok belemenni,ugyanis így is kevés időt töltünk együtt,beleértve az utazást is,kérlek Katica érdekeit vedd figyelembe,ha van valami sűrgős leckéje én is tudnék segíteni benne,ha megkapnánk!


Viszont kívánok mindenkinek kellemes ünnepeket!

2013. dec. 24. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tom, Te tudod mi a helyzet köztetek. A fogalmazás elmegy, abból nem hiszem hogy baj lenne. Érthetőbb, mint ami szöveget először mutattál.
2013. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ácsi:)!Olyan ítéletet kaptunk,hogy a páratlan évek szünetek,ünnepek első fele az övé!Páros éveké,meg az enyém!Ezt nagyon benézték.Hisz szilveszter éjjel.0.00-tól ez lép érvénybe,tehát sehogy se megyek bele,ebbe a trükkös levelébe,hanem elküldöm az előzőt és másodikán viszem csak vissza,vagy este 6-ra!Így felfog jelenteni megint,hogy nem tartom be az időpontot!:)Elég vakok ehhez,hogy ezt észre is vegyék.Kaptam olyan feljelentés tőle (ez a mániája),hogy fél órát késtünk és felnyomott a gyámügynél,ugyanis hozott magával e skarlát betegséget és a kórházban azt mondták,hogy jó lenne egy napot benntartani kivizsgálás céljából,természetesen bele mentem( ez vasárnap volt),de kellett anyuka engedélye is,felhívtuk oda adtuk a főorvosoknak a telefont kihangosítva,anyuka meghülyült"lesz@rom a gyereket,az időpontot tartsák be"!Az orvosok is csak néztek,hogy ez mi???Hívták a kórház vezetőjét,hogy mi legyen.Az,hogy kibírja az utat dupla adag gyógyszert kapott,bíróságon meg hogy meg akartam mérgezni ezzel a húzással!Nem normális!Sőt várom is hogy jelentsen fel ismét:)!Hisz a nem tudás nem mentesít a felelősség vonás alól!:)Ez már perrel való zaklatás megint,de ezt csúnyán benézte.Most már nem szotyizok tovább elveszem tőle!Folyamatosan betegek,mert van 2 másik új gyereke.Ahol megoldásként karanténba zárja a az 50nm-es kecóban.Dehát idióta,mert ha egyik véletlenül meggyógyulna,akkor a másik vissza betegíti!Ezzel én mehetnék a gyámügyre,de kell egy kemény húzás tőle,mondjuk ez a levél,hogy jelentsen fel!
2013. dec. 25. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!