Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni szöveg...

Ki tudna segíteni szöveg értelmezésben? Sürgős!

Figyelt kérdés

Kaptam egy szivatós levelet,de remélem itt az értelmiségi rétegben dekódolja ezt nekem valaki!...

Kedves xxxxxx!


Édesapád kéréséhez, miszerint szeretnétek Katalint a december 26-tól folytatólagosan elvinni, hozzájárulok.


Katalint 26-án reggel 9-től el lehet vinni. Este 19 órára kellene visszahozni, de van 2 óra minuszom, így 21 órára tolódik az időpont. A szünet második fele a tied, ez átjön ide, de reggel helyett Katalin marad, és 31-én 18-órára kell visszahoznod. Ebből kifolyólag keletkezik 12 óra +-otok. ezért azt kérem, hogy 6 vasárnapon keresztül 18 óra helyett 16 órára hozzátok haza, így még időben tudok vele készülni a hétfői napra. Így összeérnek az időpontok.


Kérem a visszajelzést, hogy megfelelnek-e a fentiek.



Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek.

.....!

a pontok a nevek!Rögtön kéri a választ,na de mit?Ítéletben folyamatos a kapcsolattartás!A szünet meg egybefüggően 15 napra jött ki nekem.Kérlek segítsetek!



2013. dec. 24. 13:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
3 éve ez megy,de az összes provokatív levelét letudtam nyomni,de e nekem is zavaros volt.A 2-3 mondata szerintem azt jeleni,hogy még aznap vigyem vissza,de ez meg kiüti az elsőt akkor.
2013. dec. 25. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!