Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni szöveg...

Ki tudna segíteni szöveg értelmezésben 2. főleg matek?

Figyelt kérdés

Van köztetek logopédus,vagy nyelvtan mester,vagy egy olyan matekos aki szétszedné nekem ezt már órákra,mert már zúg az agyam:).15 nap a szünet és fele az enyém egybefüggően és egyszerűen pont!Ez egy kész rejtvény!1:"

Kedves xxxxxxxx!


Édesapád kéréséhez, miszerint szeretnétek Katalint a december 26-tól folytatólagosan elvinni, hozzájárulok.


Katalint 26-án reggel 9-től el lehet vinni. Este 19 órára kellene visszahozni, de van 2 óra minuszom, így 21 órára tolódik az időpont. A szünet második fele a tied, ez átjön ide, de reggel helyett Katalin marad, és 31-én 18-órára kell visszahoznod. Ebből kifolyólag keletkezik 12 óra +-otok. ezért azt kérem, hogy 6 vasárnapon keresztül 18 óra helyett 16 órára hozzátok haza, így még időben tudok vele készülni a hétfői napra. Így összeérnek az időpontok.


Kérem a visszajelzést, hogy megfelelnek-e a fentiek.



Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek.


xxxxxxxxxx

2:Válaszom: Kedves xxxxxxxxx!


Javaslatod,részben elfogadom!

Katica 26.-a 9 .00-órától,31.-18.00 óráig lesz nálunk.A továbbiakban leírtaknál felhívnám figyelmed az ítéletre,hogy a folyamatos kapcsolattartás péntek 17.00-óráról,vasárnap 18-00.ig tart:

Kérem,hogy ezt vedd tudomásul!


Viszont kívánok nektek is kellemes ünnepeket!


xxxxxxxxx


3:válasza: Az ítélettől nem én kívántam eltérni, hanem az édesapád kérése volt. Legközelebb csak írásban tegyetek ilyen kéréseket, mert úgy látszik ellem fordítjátok.



Tehát akkor ami, szerencsétek, hogy ("szomszéd falu" xxxx) leszünk. Katalint onnan vihetitek el december 26-án reggel 9-től este 19-ig, itt megkaptok a + 1 órát, tehát a gyereket 20 órára hozzátok haza.



Az ítélet pedig akként szól, hogy a szünet második fele, ami 30-án reggel 9-től január 3-án 18 óráig szól, itt megkapjátok a + 1 órát, tehát 19-re kell hazahoznotok Katalint. ("szomszéd falu xxxx") lehet elvinni és Pestre hazahozni.


Mivel úgy gondolom, hogy a szívességet én tettem és nem fordítva, és természetesen ahogy Ti is ragaszkodtok az elmaradt 1-2 óra pótláshoz, én sem mondok le arról a 12 óráról, ami 26-án este 21 és 27-én reggel 9-ig van, a 6 hat alkalom ennek a 12 órának a pótlása lett volna, nem pedig az ítélettől való eltérés.


Úgy gondolom, korrekt lehetőséget adtam, az ítélettől eltérően a Ti kérésetekre, hogy ne kelljen Katalint oda-vissza húzogatni.


De kérésednek megfelelően maradjunk az ítéletnél, és attól most már eltérni nem fogok."



Most mi van?Lóg 2 órával engem ez tök nem érdekel.Visszavittem este 8 -ra,most akkor ő lóg 12 órával???Engem ez se érdekel:).7.5 nap azt csumi!De már ahogy olvasom,úgy kezdek beleszédülni..



2013. dec. 27. 12:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Látom nem csak nekem nem nehéz dekódolni:). Addig volt érthetőbb amíg az ő nevében,az ügyvédjével leveleztem...
2013. dec. 27. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!