Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » S, G, V, Y és Z értékeket...

Una kérdése:

S, G, V, Y és Z értékeket jegyez az autós kamerám a videofelvétel mellett adatfájlban. Van még X és H is de ezeknél nem jegyez értéket. Pontosan mik ezek? Csak az elmozdulást "s" és a sebességet "V" ismerem. A többire csak tippem van. Thx!

Figyelt kérdés

Így néz ki az adattábla:

[link]



#mozgás #fizikai értékek.
2014. jan. 13. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát… Szerintem az S inkább a sebesség lesz. A többi meg valamilyen gyorsulás adat, de ennyiből sajnos nem tudom megmondani.


Pontosan milyen típusú? Mit írnak a használati utasításában?

2014. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

GS9000 a kamera neve. Nem kaptam a részletekre is kitérő leírást hozzá. Kínából rendeltem.

Meglepődve látom, hogy mit írtam. Természetesen igazad van, az "S" a mindenkori sebességem külön szolgáltatásként a csúcsok kiemelésével amit nem mindig kedvelek. A felvételre is rávasalja a sebességet a kamera de levágja a csúcsokat. Több másodperces átlagot tüntet fel és ezt jól teszi. Ha a műhold vétele kimarad magas házak árnyékolása vagy magas fák között, "megáll az autó" a szoftver szerint majd az első újra befogott jelhez ugrik hatalmas csúcsokat produkálva. Csak az olyan értékek reálisak ahol a gyorsulás és lassulás értékek is alátámasztják a sebesség hirtelen változásait. Azt hiszem a "Z" lehet a gyorsulás. Ha gödrös az út a "G" lesz nagyon cizellált. Azt hiszem ha konkrét ismeretekkel nem tud senki segíteni tesztelni fogom hirtelen fékezésekkel, gyorsulásokkal és lassulásokkal, cikkcakk menettel az eseményeket. Így talán beazonosítható lesz mi mit jelent. Nagyon jó minőségben veszi a hangot is a kamera (annyira jól, hogy a nem kihangosított mobilbeszélgetésekből behallatszik a másik fél hangja is ha erős a partner mikrofonja) és meg lehetne csinálni, hogy minden manővert bemondanák. Össze lehetne vetni a történéseket a grafikonokkal.

Kösz, hogy időt szántál a dologra!

2014. jan. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!