Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A majákkal miért ijesztgetnek...

A majákkal miért ijesztgetnek hát a középkorban voltak évszámcsalások nem?

Figyelt kérdés
Lehet már rég elmúlt 2012 meg amúgy is Jézus is állítólag nem pont Kr.u. 1 ben született hanem utána 5-6 évvel.
2009. dec. 28. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem ijesztgetnek.
2009. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2000-ben a jehovák is ijeszgettek a világ végével, engem sem izgat az egész, élünk és kész... De nagyon jól tudod hogy nagy az isten állatkertje, és tilos a belépés.. :D na szóval hagyd a témát szerintem. :) Egyébként ahogy mondod 1500 as években is voltak ilyen hülyeségek.. ne hidd el
2009. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kitalált középkorra gondolsz?

Nem volt kitalált középkor, mert túl sokat kellett volna azért dolgozni, hogy ilyen tökéletes legyen a hamisítás. Az akkori állapotok szerint sokkal kevesebb hamisítással már hitelesek lettek volna; nem kellett volna például új népeket kitalálniuk.

A maja jóslat meg akár évszázadokat tévedhet, egyes elemzők szerint az új kor már a XVI. században elkezdődött.

2009. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ma már biztos nem lesz világvége, mert Ausztráliában már holnap van...
2009. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!