Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem. Tenyleg...

Orvosi egyetem. Tenyleg annyira nehez, mint mondjak?

Figyelt kérdés
10-es vagyok, majdnem kituno,bar inkabb magolos tipus. Mire szamithatnek egy orvosi egyetemen? Tenyleg nincs szabadido csak a tanulas?

2014. aug. 14. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van szabadidő, csak a tanulás rovására. És ha inkább magolós típus vagy, akkor az egyetemet bár el tudnád végezni, jó orvos nagy valószínűséggel nem lesz belőled. Meg kell érteni azt, hogy ha valakinek van valami baja, akkor az melyik betegség melyik tünete lehet. Ha csak bemagolod, nem fogod tudni átlátni a problémát.
2014. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitűnő akarsz lenni, akkor nincs.

Ha elégedett vagy a jóval, akkor van.

Ha elégedett vagy az elégségessel, akkor bőven.

Tőled függ...

Én idejárok. most leszek másodéves. Mindenre van szabadidőm amire akarom.

2014. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
(És jó az átlagom. 20e ösztöndíjkörülit kapok.)
2014. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
(Bocsi, hogy ilyen sokban küldöm, de: akik 4,5-5,0 átlagot produkálnak azok stréberek. De tényleg. Nagyon gázok szerintem. Tapasztalatból látom, hogy nekik ez az életük. Ami szerintem nem normális 20 évesen.)
2014. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha az elején nekiveselkedsz, mert később meglódulnak a dolgok és a tempó egyre nő.

Akik az elején lazáskodnak, azokból sokan lemorzsolódnak, mert itt az első, hogy meg kell tanulni - tanulni.

2014. aug. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

66%-os: Ne haragudj, de elég szűk látókörre vall, ha azt gondolod, hogy aki nálad jobb átlagot produkál, az "stréber". Egyáltalán tudod mit jelent a stréber szó? Vagy elmondanád, hogy nálad mégis mit takar?

Mert attól, hogy valaki tanul és jó jegyeket szerez, még nem lesz stréber.


Egyébként képességektől függ, hogy kinek mennyire megy könnyen. Valakinek muszáj sok időt rááldozni, mert anélkül nem jön össze neki. Nekem spec. mindig volt időm mindenre, amire szerettem volna időt szakítani, csak igen kevés dologról kellett lemondanom néha.

Jól beosztottam az időm, amikor kellett, akkor viszont tanultam rendesen. De ez nem azt jelenti, hogy nem volt mellette életem. Eljártam bulizni, kocsmázni, a barátommal és a családommal is tartottam a kapcsolatot, volt, hogy fesztiválra is elmentem vizsgaidőszakban.

És mindezek mellett nem volt 4,5-nél rosszabb átlagom sose.

2014. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Vizsgaidőszakban fesztiváloztál? 4,5 feletti átlagod volt? A kettő nem fér össze. Nem kell a kamu. Stréber vagy.
2014. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod:) Higgy azt, amit szeretnél.

Ha a te lelkedet az nyugtatja meg, hogy csak az képes jobban teljesíteni nálad, akinek nincs élete, akkor hidd azt:D

2014. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyébként az már a te bajod, hogy neked 3 nap kikapcsolódás nem fér bele egy 6 hetes vizsgaidőszakba.

Nekem nem mindig fért bele, de volt olyan, amikor be tudtam úgy osztani a vizsgáim, hogy igen.

Levizsgáztam 3 tárgyból, aztán elmentem 3 napra fesztiválra, majd levizsgáztam még 3 tárgyból.

2014. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem*
2014. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!