Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem. Tenyleg...

Orvosi egyetem. Tenyleg annyira nehez, mint mondjak?

Figyelt kérdés
10-es vagyok, majdnem kituno,bar inkabb magolos tipus. Mire szamithatnek egy orvosi egyetemen? Tenyleg nincs szabadido csak a tanulas?

2014. aug. 14. 00:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Most miért magyarázkodsz? :)

Mélyen tudod, hogy igazam van. Szó se volt róla, hogy aki nálam jobb az stréber. Azt mondtam, aki 4,5 feletti átlagot produkál, annak nincs sok szabadideje. Ennyi.

2014. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

MMélyen is tudom, hogy nincsen igazad, mert én vagyok rá a példa.

Persze kérdés az is, hogy mit értesz "sok szabadidő" alatt.

Nyilván nem egész nap a nem létező farkamat verem a vizsgaidőszakban. 4,5-ös átlagot senki se úgy csinál, hogy nem tanul semmit.

Én annyit mondtam, hogy van időm élni, nem egész nap a négy fal között ülök és tanulok.

De mondom, hidd csak azt, hogy aki nálad jobb eredményt ér el, az csak tanul egész nap, és elcseszi a fiatalságát:D

2014. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, és ne hazudtold meg magad...

"akik 4,5-5,0 átlagot produkálnak azok stréberek. De tényleg. Nagyon gázok szerintem. "


"Szó se volt róla, hogy aki nálam jobb az stréber. Azt mondtam, aki 4,5 feletti átlagot produkál, annak nincs sok szabadideje. Ennyi."


Kicsit ellentmondasz saját magadnak:DD

2014. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kerlek a veszekedest mellozetek, szeintem mindkettotoknel van igazsag abban amit mondtok. es koszonom a valaszokat! kicsit megnyugtattatok:)
2014. aug. 14. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!