Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi volt az ősrobbanás előtt?

Mi volt az ősrobbanás előtt?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy az ősrobbanás előtt nem volt semmi. Én nem értem, hogy ha nem volt semmi, akkor abból hogyan lett hirtelen valami..

Megköszönném, ha valaki, aki otthon van a témában beszélne róla egy kicsit!



2014. szept. 25. 13:11
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim válasza:
93%
Az még ma is felfoghatatlan és mindig is az lessz szerintem h mi volt "elötte,, és hogy jött létre a mm ezredéből ez a hatalmas világ elképzelések vannak de lehet az is h egy emberfeletti erő csinálta ezt a világot ez is lehetséges :-P
2015. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim válasza:
73%
Ha nem volt semmi, hogy jött létre valami? az atomok is valamik, nem?Azok honnan jötte?:D jó lenne ezeket egyszer tudni dehát..:(
2016. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:

Azt tudjuk, hogy az atomok hogyan jöttek létre.

Sajnos azt nem tudjuk, hogy az ősrobbanás miből és hogyan jött létre.

2016. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
41%

Kicsit off, de:


"TELJESEN EGYEZTETHETŐ A HIT A TUDOMÁNNYAL"


Ugye csak viccelsz?


Én úgy látom, hogy a katolicizmus egy óriási nagy népbutítás. A papokat mind kardélre kellene hányni, hisz hülyítik az embereket. Galileot ezzel tisztelnénk meg.

2016. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 Wadmalac ***** válasza:
90%

"n úgy látom, hogy a katolicizmus egy óriási nagy népbutítás."

? Mert?

A kereszténységre alapuló dogmatikus szektákról igaz lehet, de általánosan kijelenteni teljesen alaptalan.

"A papokat mind kardélre kellene hányni, hisz hülyítik az embereket."

Én sem vagyok valláskedvelő, mert ugyanolyan tömegirányító tényező, mint a politika által irányított média, de ez as kardélre hányós szöveg ugyanolyan demagóg, mint a fanatikus vallásos tudománytámadás.


"Galileot ezzel tisztelnénk meg."

Valóban? Kicsit nem ártana jobban utánanézni, hogy is volt ez a Galilei-sztori. Mert ott szó nem volt vallás-tudomány háborúról. És bizony nem árt tudni, hogy Galilei, miközben a heliocentrikus világkép hipotézisét kiadta, közben éppen a katolikus egyház részére térképet készített a pokol szintjeiről is, nem kényszerből, hanem mert hitte, hogy úgy van.


Ne feledjük, a radikális vélemények oka általában a szűk látókör és a hiányos ismeretek.

2016. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 Kapitány_úr ***** válasza:
96%
Meg azt se feledjük, hogy az ősrobbanás-elmélet egy katolikus paptól származik.
2016. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 Bodnár Béla válasza:
34%
Nem volt ősrobbanás!Vagy legalábbis nem egy pontból.A mindenség energiája váltott át anyaggá,amely betöltötte a mindenséget. Nincs közepe. Amit látunk időben visszafelé látunk,ezért látunk végtelen sok csillagot.Mindig a kiindulópont a világ közepe,bárhol legyen az. A gyorsuló tágulás sem igaz,mert minden viszonylagos.
2016. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 Mojjo ***** válasza:
84%
@17: a pálinka tényleg jó dolog. Egy titka van: nem szabad túlzásba vinni!
2016. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 Wadmalac ***** válasza:
83%

"Mindig a kiindulópont a világ közepe,bárhol legyen az."


Na, ENNEK a mondatnak volt értelme, tudva, hogy az ősrobbanás utáni tértágulásnak nincs visszakövethető kiindulópontja.


A többi sorra elég tanácstalanul nézek.

2016. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
6%

"Meg azt se feledjük, hogy az ősrobbanás-elmélet egy katolikus paptól származik."


Igen, ez igaz. Tudjuk is, hogy mit tett a többi pap vele. Papok mind hazug, csaló, had ne soroljam alakok. Képmutató banda, a pápájukkal az élen. Isten nincs olyan formában ahogy azt állítják. 3 éveseket etessenek a biblia nevű mesekönyvvel.

2017. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!