Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Összeesküvés elmélet ellenszere?

Összeesküvés elmélet ellenszere?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám végre a családom észhez téríteni, hogy nem léteznek a zsidó gyíkemberek, akik ideparkoltak a Holddal, csakazért, hogy az emberiségre pusztulást és szenvedést hozzanak? (dióhéjban David Icke elméletei: https://www.youtube.com/watch?v=ZG-duWqFNcU ) csak szerintem adták itt a hülye alá a lovat? o.O A fazon nem normális, állítólag még diliházban is volt a tévképzetei miatt. Próbáltam szépen elmagyarázni nekik, hogy márpedig a Hold nem űrállomás, mindannak segítségével, amit az iskolában tanítottak (fizika tanárnak készülök), erre a fejemhez vágták, hogy "én vagyok a hatalom által tökéletesen manipulálható kis csicska, és elhiszem mindazt, amit a tanárok tanítanak (szerintük ők is hüllők)". (Ezek szerint ha én leteszem az MA diplomámat automatikusan hüllővé válok??? XD) A jehova tanúi, akik pedig járnak hozzájuk, analógiában megerősítik őket, azzal, hogy a Sátán van uralmon, s nemsokára itt a világvége.

Én vagyok a házban az egyetlen ateista, s mikor kijelentem, hogy nem léteznek a zsidó hüllőemberek, akkor le vagyok hülye csicskázva, ki vagyok utálva emiatt.

A nevetségessé tétel sajnos nem működik, mivel én vagyok az egyetlen, aki mindezt nem hiszi el az egész családból, a kívülállók véleményére pedig nem adnak ("mert ők is majd akkor döbbennek rá, ha megölik őket is a hüllők").

Ötletet tudna adni valaki, hogy mégis hogyan értessem meg velük, hogy a Hold az nem űrhajó???? (s ez csak egyike annak a blődségeknek, amiket vallanak)



2014. szept. 27. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2014. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, max idővel rájönnek. Sajnos kisebbségben vagy, s ők vélhetően nem oly járatosak a természettudományokban, így - sajnos - kezelhetetlenek.


Egyébként lehet valami ebben az idősödési izében, anyám is kb 40 volt, mikor rájött a jógázhatnék/természetgyógyászat/biománia. Szerencsére semmi súlyos, s mivel a családban meg ő volt kisebbségben, így már kb teljesen "kikúrálódott".

2014. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hmmn, esetleg az, hogy a Holddal magyarázzuk az árapály jelenségét, s az már ősrégen megfigyelt dolog, talán ez egy érv lehet.
2014. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ott a történelem: Mikori az első Hold ábrázolás? Illetve mikortól tudjuk biztosan, hogy ott van? (Igen, a kezdetektől ott van, de mikori az a kultúrkör, ahol fix?) Kb 4-10 ezer éve? Azóta ott vannak az űrlények, valami iszonyat nagy technikai ismerettel, s nem igáztak le egy "fejletlen fajt" (Mely max bronz/vasfegyverekkel tudot volna védekezni) már akkor, hanem vártak-várogattak?
2014. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

hát ez fenomenális :D

nyilvánvalóan pszichológusra lenne szükségük, de ugye Mo.-n nincs olyan, hogy kényszerbeutalás.

2014. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!