Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Színek, formák, marketing,...

Színek, formák, marketing, szem, befolyásolás, manipuláció, viselkedés tudománya?

Figyelt kérdés

Az alábbi témák érdekelnek: (jórészt kérdés formájában tudom megfogalmazni azokat a témákat amiket keresek)


Hogyan hívják azt a tudományágat ami a színekkel foglalkozik? Olyan értelemben, hogy a színek milyen hatással van az emberekre. (mi vonzó, mi nem, a különböző színkombináció milyen hatást vállt ki belőlünk, stb...)


Kb, ugyan ez a séma érdekelne a formák világában (milyen formák milyen hatást váltanak ki belőlünk)


A szem is érdekel, hogy lehet kiolvasni dolgokat a szemből, a pupillából a szem körüli izmokból, hogy tudjuk a szemet irányítani (mint pl ha egyenes vonalba húzunk el valamit a szem előtt akkor csak a kezdő és a végpontot figyeli, de ha ívesen akkor végig követi az ívet)



Hogy tudunk erősen befolyásolni másokat, szakirodalmak, könyvek, de érdekelnek az olyan írások is amik annyira nem publikusak valamilyen okból, (sok titkos szolgálati szakértő tanul olyan módszereket amiket nem kifejezetten publikálnak) Tisztában vagyok hogy itt a testbeszéd IS részt vesz, ez a része is érdekel.


Ugyanígy a manipuláció is.


A marketing világa, hogy érik el a csomagolással, hogy késztetést érezzünk az adott termék megvételére? Stb...



Ezekből és hasonló témákból érdekelnek könyvek, és ínyencségek. (testbeszéd könyvekkel viszonylag tisztába vagyok de írhattok hátha nem ismerem, vagy ha abból kiemelnétek egy-egy fejezetet)


Szívesen meghallgatok minden választ, köszönöm.



2015. febr. 2. 19:09
 1/2 anonim válasza:

Tudom , hogy mire gondolsz!

(Thorsten Havener)

2015. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha valaki tud még nyugodtan írja le.
2015. febr. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!