Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van itt olyan okos emberke,...

Van itt olyan okos emberke, aki szívesen megpróbálkozna egy olyan logikai feladattal, amire nekem még senki sem mondta meg a helyes választ?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 18:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha jól láttam, az utolsó betű Ö. Hogy akarod ezt gyufaszálakból kirakni, és mi lenne - mivel ez a kérdés - a következő betű logikusan?
2015. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Sokan írják úgy az"ö"-t, hogy o, és felette egy vonal, mert gyorsabb
2015. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 BringaManó ***** válasza:

Mi ez már, barkochbáztok?? :-) Nem az volt a feladat.

(A tippemet elküldtem a kérdezőnek, nem volt bonyolult, küzdjetek, a szokásos metódusokból kell összerakni, menni fog! ;-)

2015. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs köze ahhoz, hogy melyiket hány gyufából lehet kirakni.
2015. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

ez akkora baromság,akármit rá tudsz erőltetni az ilyenekre

kb olyan mintha az kérdeznéd,hogy 1 2 3 4 sorozatnak mi az 5. tagja,ha én azt mondom,hogy -1 akkor mi van?úgy kapod a sorozat minden 5. tagját,hogy az előzőből kivonod az az előtti 3 összegét

úgyhogy ezek a visszafelé való fejtegetések értelmetlenek,de nem baj te okos emberke vagy

2015. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
-2*
2015. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#15/16-os válaszoló

Valóban elő szokott fordulni, hogy az ilyen feladatoknak béna a megoldása, de ennek nem az. Több dolgot is rá lehet erőltetni, de azok nem megoldások. Az igazi megoldás teljesen logikus és értelmes. És megjegyzem, hogy az nem sorozat, aminek minden elemét más szabály szerint kapod meg, és itt egy sorozatról van szó. Egyébként értelmetlen lenne a feladat, hiszen bármit mondhatnál megoldásnak, mivel nincs semmilyen szabály. Ezért tette fel így a kérdést a kérdező: "Mi a sorozat következő tagja: H, E, R, Ö, ?"

2015. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

H = 14

E = 9

R = 30

Ö = 26


e logikát követve a sorozat következő eleme az Ö betűtől számított 20. betű, ami jelen esetben azaz az "Á" betű


sorozat (-5, +21, -4, és elvileg +20)

2015. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18-as válaszoló!


Előzmények:

#6

„Van köze ahhoz, hogy melyik betű hányadik az ABC-ben?”

#7

„Nincs :)”


Ennek értelmében nem jó megoldás, pedig elvileg lehetne.

2015. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem a számolást, de mivel a kérdező azt válaszolta, hogy ehhez nincs köze a megoldásnak, elvetettem. :-(
2015. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!