Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem foglalkozik senki a...

Zero-eco86 kérdése:

Miért nem foglalkozik senki a death note -ban felvetett kérdéssel, azaz helyes e vagy helytelen amit Kira tesz?

Figyelt kérdés
Sokat keresgéltem erről a neten és furcsa módon erről a részéről senki sem beszél. minden másról van szó csak a benne feltett morális kérdésről nem. Ez a kérdés mindenhol kimaradt eddig. Helyes vagy helytelen. Pedig szerintem a mesének nem csak az a célja hogy elszórakoztasson hanem hogy,elgondolkodtasson minket, mégse olvasok sehol se olvasok sehol se arról hogy ezen vitatkoznának, mintha mindenki udvariasan elfordítaná a fejét és ezzel a kérdést nem is venné észre. Miért van ez?
2013. okt. 5. 01:47
 1/6 Makoscsiga ***** válasza:
9%

"Miért nem foglalkozik senki a death note -ban felvetet kérdéssel"

Mert az emberek leszarják, hogy mi megy a manga mesékben.

2013. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Úristen, még hogy ez mese? Más szót nem lehet rá használni? Sorozat, történet, rajzfilm vagy mit tudom én, bármi, csak nem mese, mert az egész mást jelent. Azt hittem, Magyarország már túl van ezen a mese jelzőn, ezek szerint tévedtem. Szerintem pont ezért nincs erről semmi. Amíg az emberek ott tartanak, hogy ez "mese", és gyerekeknek való, mert rajzolva van, addig nem fognak arról gondolkodni, hogy milyen morális kérdéseket vet fel.
2013. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ha felmerül a Death note folyton ezen vitatkozunk baráti körben. Bocs, hogy neten nem tesszük :D


A fiúk Kirának adnak igazat, mi lányok pedig L-nek. Általában összeveszünk, senki sem enged az igazából. Még azon is szoktunk veszekedni, hogy ki volt okosabb :)

2013. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenki a yaoival foglalkozik. ;_;
2013. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert senkit sem érdekel.
2013. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kirának volt igaza.
2014. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!