Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Feltaláltam az Örökmozgót!...

Feltaláltam az Örökmozgót! Most baj hogy nem mutatom meg senkinek?

Figyelt kérdés

Így meg annyi áramot termelek vele hogy még élek nem kell rezsit fizetnem és csinálok egy mini nap vagy szélerőművet alibinek, okosba eladom a villamos műveknek az áramot és soha többet nem kell a családomnak dolgoznom.

Remélem megértitek?


2015. márc. 25. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy csodácska vagy, és nagyon ügyes!

Na akkor mondom, hogyan lehet a valóságban pénzt kihúzni az örörökmozgó-témából, annak ellenére, hogy lehetetlen örökmozgót építeni:


Alapszint:


- Csinálsz egy hihető kamuvideót egy működő örökmozgóról - ehhez kell némi ész, hogy úgy tápláld be az energiát rendszerbe, hogy a videón ne látszódjon;

- felrakod a YouTube-ra, és szerződést kösz velük a megtekintések után járó reklámrészesedéshez;

- A sok majom nézi, hozzád meg jön a pénz.


Haladó szint:


- Keresel egy pénzes, hiszékeny befektetőt,

- Beadagolod nekik a sztorit, hogy meg nem értett, zseniális feltaláló vagy;

- Meggyőzöd, hogy fektessen be pénzeket a találmányodba meg az életed támogatásába, és beveszed társnak az üzletbe, aztán milliárdokat fog majd keresni rajta.


Előbbit sokat csinálják a YoYouTube-on, és gyakran a leleplező videók is fent vannak; a másodikra meg jó példa Széles Gábor magyar milliárdos, akit ügyes csalók az energiacella témával forgattak meg jól ( [link] ).

2015. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 EgyGyűrű...! válasza:
Höhö! Edes tesokam! Ha igaz is lenne(amit erosen ketlek) akkor mar be is jelentetted...
2015. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Akkor nagyon tartsd titokban, mert én már feltaláltam és le is van védetve, ha kiderítem hol laksz a szabd kőműves haverokkal olyan pert akasztunk a nyakadba hogy a gatyád is rámegy
2015. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vree ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek :) Gratulálok, és sok boldogságot kívánok. :)


Ja, amúgy itt a GYIKen nekem 10 ember van, aki megesküszi, hogy az eredeti ötletet én írtam ki neked privátba, az ügyvédek hamarosan mennek...De a Nobel-díj feléért kiegyezek veled tárgyaláson kívül. :)

2015. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy azt hiszitek viccelek de nem!

De már látom kár volt kiírni! Nem is értem mit gondoltam!

:(

2015. márc. 25. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek.

Én is feltaláltam mát vagy 40 éve, de eleget fizettek azért, hogy elfelejtsem...

2015. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Most baj hogy nem mutatom meg senkinek?"

Nem! Köszönjük... :D

2015. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Két kérdés hangzott el. Ezekre illik válaszolni.


"Most baj hogy nem mutatom meg senkinek?"

-Nem, nem baj.


"Remélem megértitek?"

-Ha neked így jobb, én megértelek. (Bár az igazából nem kérdés.)

2015. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg feltaláltál ilyen eszközt védesd le, majd publikáld, dollármilliárokat adnának a cégek érte
2015. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szirty ***** válasza:
100%

"Most baj hogy nem mutatom meg senkinek?"


Mindegyik ezt csinálja :-)

2015. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!